MEB OKULLARI ELEKTRİK ABONELİKLERİNDE GÜVENCE BEDELİ ÖDEMEYECEK!

01.06.2018

Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği, 30 Mayıs 2018 tarihli Resmi Gazete?de yayımlandı. İlgili yönetmeliğin 30. maddesi "Güvence bedeli alınmayan tüketiciler"  hükümleri çerçevesinin c)  fıkrası gereği 10/12/2003 tarihli ve 5018 sayılı Kamu Malî Yönetimi ve Kontrol Kanununa ekli (I) sayılı cetvelde yer alan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlardan, bu okul ve kurumların dinlenme tesisleri, misafirhaneleri ile iktisadi ve ticari amaçla işletilen tesisleri hariç, güvence bedeli alınmayacaktır.

İLGİLİ YÖNETMELİK: http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2018/05/20180530-2.htm

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

MMO Bursa Şubesi Makina ve Elektrik Mühendisleri Odaları ile protokol imzalandı.

Bursagaz tesis inceleme ve proje görüşme programındayız.

Eleco 2015 uluslararası elektrik-elektronik konferansı açılış proramındaydık.

36. Enerji Verimliliği Haftası ve 8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarındayız.