İLÇE ENERJİ VERİMLİLİĞİ KOMİSYONLARI

OSMANGAZİ


Rasim ALKAÇ İlçe Komisyon Başkanı
İsmail ÇAVDUR Veri Giriş Uzmanı
Serkan CESUR Veri Giriş Uzmanı
Volkan ÖZURUL İlçe Enerji Koordinatörü
İsmail BEKTAŞ İnşaat Emlak Birim Şefi
Mehmet BEKTAŞ Destek Hizmetleri Birim Şefi

NİLÜFER


Abdulaziz KAYAHAN İlçe Komisyon Başkanı
Uyan Kartal Veri Giriş Uzmanı
Abdullah Alataş İlçe Tahakkuk Memuru
Zafer Dede İlçe Enerji Kordinatörü
Nihat YILMAZ İnşaat Emlak Birim Şefi
Nihat YILMAZ Destek Hizmetleri Birim Şefi
Zeki AVŞAR 1. Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü
Ersoy DEMİRTAŞ 2. Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü
Ömer AYDIN 3. Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü
Yunus BULUT 4. Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

YILDIRIM


Ahmet GÜLTEKİN İlçe Komisyon Başkanı
Yasemin Çelik Veri Giriş Uzmanı
Gönül KÖROĞLU İlçe Tahakkuk Memuru
Yasemin ÇELİK İlçe Enerji Koordinatörü
Suat KAVAK İnşaat Emlak Birim Şefi
Fatih ÖZKARA Destek Hizmetleri Birim Şefi
Mustafa DURMAZ 1.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü
Arif ATAÇ 2.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü
Yılmaz AKSAKAL 3.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü
Mehmet KAYA 4.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü
Fatih Mehmet KAYA 5.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü
Muzaffer YILMAZ 6.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü
Celal ULUSOY 7.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

GÜRSU


Osman AYKUL İlçe Komisyon Başkanı
Alparslan DÜZBAĞ Veri Giriş Uzmanı
Orhan ÖZTÜRK İlçe Tahakkuk Memuru
Fikret ATALAY İlçe Enerji Koordinatörü
Tuncay GENÇ İnşaat Emlak Birim Şefi
Ali TÜRKER Destek Hizmetleri Birim Şefi
Zeynel KÖKEN Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

KESTEL


Selami ALBAYRAK İlçe Komisyon Başkanı
Muhammet Nuri Erzincanlı Veri Giriş Uzmanı
Dilek ÇORAK İlçe Tahakkuk Memuru
Bilent PEKŞİN İlçe Enerji Koordinatörü
Samet AYDIN İnşaat Emlak Birim Şefi
Mehmet PAMUK Destek Hizmetleri Birim Şefi
Öner ŞİMŞEK 1.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

GEMLİK


Nihat ERGÜL İlçe Komisyon Başkanı
Ahmet ÖZBEY Veri Giriş Uzmanı
Mustafa AĞLI İlçe Tahakkuk Memuru
Ahmet ÖZBEY İlçe Enerji Koordinatörü
Nevin AVCI İnşaat Emlak Birim Şefi
Osman ÇINAR Destek Hizmetleri Birim Şefi
Serkan DEMİRKOL 1.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

MUDANYA


Tüncer BAYIK İlçe Komisyon Başkanı
Emek KOCA Veri Giriş Uzmanı
Dursun MİNTANLI İlçe Tahakkuk Memuru
Erhan ORUÇ İlçe Enerji Koordinatörü
Hasan GESER İnşaat Emlak Birim Şefi
Dursun MİNTANLI Destek Hizmetleri Birim Şefi
Bülent GÜL Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

ORHANELİ


Özcan BULUT İlçe Komisyon Başkanı
Abuzer Nevzat TANIŞIK Veri Giriş Uzmanı
İrfan YOKUŞ İlçe Tahakkuk Memuru
Rıdvan TUNCER İlçe Enerji Koordinatörü
Yaşar ÇALI İnşaat Emlak Birim Şefi
Yaşar ÇALI Destek Hizmetleri Birim Şefi
Mehmet AKTEPE 1.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

BÜYÜKORHAN


AD SOYAD İlçe Komisyon Başkanı
Orhan KOYUN Veri Giriş Uzmanı
Erol KORTAK İlçe Tahakkuk Memuru
Adil TAŞPINAR İlçe Enerji Koordinatörü
Orhan KOYUN İnşaat Emlak Birim Şefi
Orhan KOYUN Destek Hizmetleri Birim Şefi
Turgay YETİŞ 1. Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

KELES


Ahmet ALA İlçe Komisyon Başkanı
Murat GÜLER Veri Giriş Uzmanı
Ali KESKİN İlçe Tahakkuk Memuru
M. Faik Hınçer İlçe Enerji Koordinatörü
Özkan ERİMAN 1. Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

HARMANCIK


Recep CELEP İlçe Komisyon Başkanı
Selman ÇETİNER Veri Giriş Uzmanı
Ercan SEYMEN İlçe Tahakkuk Memuru
Serkan MENTEŞ İlçe Enerji Koordinatörü
Baki ŞEN İnşaat Emlak Birim Şefi
Ercan SEYMEN Destek Hizmetleri Birim Şefi
İsmail TUFAN 1.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

İNEGÖL


SAVAŞ KAYA İlçe Komisyon Başkanı
Orhanettin ÇAKMAK Veri Giriş Uzmanı
Orhanettin ÇAKMAK İlçe Tahakkuk Memuru
HARUN KARATOĞLU İlçe Enerji Koordinatörü
AYHAN POLAT İnşaat Emlak Birim Şefi
AYHAN POLAT Destek Hizmetleri Birim Şefi
ŞENOL YOĞURTCU 1.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü
MEHMET KATIRCI …2.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü
MUHSİNİ CANBAY 4.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

YENİŞEHİR


Nevzat KAYA İlçe Komisyon Başkanı
Orhan YAŞAR İlçe Tahakkuk Memuru
Hüseyin İNCİ İlçe Enerji Koordinatörü
Mahmut ASLAN İnşaat Emlak Birim Şefi
Abdulgani ZEREN Destek Hizmetleri Birim Şefi
İsmail GÜZEL 1.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

ORHANGAZİ


Fatih ÇELEBİ İlçe Komisyon Başkanı
Ümit KABAKÇI Veri Giriş Uzmanı
Mehmet ÇOBAN İlçe Tahakkuk Memuru
Ömer Faruk TÜRK İlçe Enerji Koordinatörü
Hafız IŞIK İnşaat Emlak Birim Şefi
Talat ÖZTÜRK Destek Hizmetleri Birim Şefi
Kenan İSLAM Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

İZNİK


Tevfik KAŞIKÇI İlçe Komisyon Başkanı
Aytül BİÇER FIRAT Veri Giriş Uzmanı
Bekir CAN İlçe Tahakkuk Memuru
Aytül BİÇER FIRAT İlçe Enerji Koordinatörü
Sabit BERBER İnşaat Emlak Birim
Sabit BERBER Destek Hizmetleri Birim Şefi
Nurkan ORAL 1.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

KARACABEY


AHMET AYDIN İlçe Komisyon Başkanı
Efkan KUTLU Veri Giriş Uzmanı
ARİF ERTAN İlçe Tahakkuk Memuru
MUSTAFA TURA İlçe Enerji Koordinatörü
RAMAZAN KARA İnşaat Emlak Birim Şefi
SADIK SUVAN Destek Hizmetleri Birim
AYDIN YILDIRIM 1.Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü

MUSTAFAKEMALPAŞA


Mehmet Ardıçoğlu İlçe Komisyon Başkanı
Sezgin MERİÇ Veri Giriş Uzmanı
Tahsin Özkan İlçe Tahakkuk Memuru
Alim Ölmez İlçe Enerji Koordinatörü
Yüksel Şanci İnşaat Emlak Birim Şefi
Tahsin Özkan Destek Hizmetleri Birim Şefi
Zafer Erdem 1-Eğitim Bölgesi Koordinatör Okul Müdürü