TÜM HABERLER

Sıfır atık projesi geri dönüşüm kutusu okullar için paketlenmeye başladı.

NİLÜFER- Özlüce Aziz Sancar Ortaokulu Müdürü Sayın Abdulvahit ASLAN Beye Enerji Kimlik Belgelerini taktim ettik.

04.12.2018 "Enerji Yönetim Mevzuatı" semineri düzenlendi.

İl Enerji Yönetimi Birimi Mekanik Tesisat Proje Uzmanı Sayın Üzeyir ŞENTÜRK 'un ad günü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.

Bazı İlçe Okullarımızın Enerji Kimlik Belgelerini İlçe Enerji Verimliliği Koordinatörü Sayın Ahmet OZBEY tarafından teslim edilmiştir.

Sıfır Atık Projesi İçin Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.

İl Enerji Yönetim Birimi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Sayın Cemil TABANLIOĞLU nun ad günü kutladık. Sevdikleri ile mutluluklar dileriz.

İznik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İznik Anadolu Lisesinde Enerji Kimlik Belgesi Etütlerini gerçekleştirdik.

28.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile devam ediyor.

28.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile son buldu.

28.11.2018 Uludağ Teknik Yetkili Servis Firması ile Fethi Açan çiçek Ortaokulu, Şehit Doğan Sevinç Ortaokulu ve Şükrü Şenkaya Anadolu Lisesinin kazan brülör yıllık periyodik bakım uygulamalarını denetledik

İl Enerji Yönetim Birimi Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri tarafından sıfır atık projesi uygulamaları denetimi yapıldı.

26.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında Osmangazi İlçesi Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile başladı.

27.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında Yıldırım ve Nilüfer İlçeleri Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile devam ediyor.

27.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında İnegöl, Kestel, Gürsu ve Yenişehir İlçeleri Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile devam ediyor.

Tüm ÖĞRETMENLERİMİZİN Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

Bursa Kız Anadolu Lisesi Müdürlüğündeki elektrik sayacına ilk cihazın montajını yaptık. Hedef tüm Bursa.

Bursa İl Milli E.M ile Büyükşehir B.B. ile beraber yürütülecek Yeşil Karne Proje toplantısı Şube M. Yıldız CİNDORUK ve Çevre M. Serap ERDİNÇ katılımı ile gerçekleşti.

Sıfır atık projesi kapsamında Geri Dönüşüm Kutuları tüm katlara yerleştirildi, Atık Geçici Depolama Alanı İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında oluşturuldu.

Sıfır atık projesi altyapı çalışmaları sona yaklaşıyor.

Bugün ELTEST Firması ile Nilüfer Özlüce Anadolu Lisesinde kazan brülör yıllık periyodik bakımlarının denetimlerini yaptık.

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

İl Enerji Yönetim Birimi Yazılım Uzmanı Sayın Mehmet Yüksel EGEN Bey'in ad günü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.

Syn. Neslihan Bahar Boyacılar, Sayın Diyem Özer, Syn. Cenk Erten ile Ödüllü Atık Pil Toplama ile ilgili bilgi paylaşımı yapıldı.

OSMANGAZİ - Bursa Hürriyet Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Mustafa Korkmaz Beye Enerji Kimlik Belgelerini taktim ettik.

Acar Teknik firması ile Nilüfer Ali Karasu A. L. Feriha Uyar M.T.A.L. ve Barış A. L. kazan brülör yıllık periyodik bakımlarının denetimlerini yaptık.

Süleyman Şah Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ali Tekin İlköğretim okulunun elektrik ve mekanik etüt çalışmaları gerçekleştirildi.

125. Yıl Anaokulu Müdür Yardımcısı Nurdoğan Çevik'e ve Cargill İlköğretim Okulu Müdürü Ali Hisarcı'ya Enerji Kimlik Belgeleri teslim edildi.

ÖDÜLLÜ ATIK PİL TOPLAMA KAMPANYASI

Minnet Ve Şükranla Anıyoruz.

Nilüfer Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği MTAL Okul Müdürü Sayın Yunus BULUT Beye Enerji Kimlik Belgeleri teslim edildi.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Syn. Adnan GÖKÇE Bey Ve Çevre Yönetim Birimi Sorumlusu Syn. Yeliz ÖZEREN Hanıma Sıfır Atık Projesi Hakkında Bilgi Verdik.

Emir Sultan Anadolu Lisesi okulunda Mekanik Tesisat Sistemleri Ekibi ve yetkili servisi Arif Elektrik firmasının kazan brülör yıllık periyodik bakım uygulamasıni denetledik.

Bazı Okullarımızın Müdür ve Müdür Yardımcılarına Enerji Kimlik Belgelerini Teslim Ettik

BURSAGAZ S.Y.K. 2018 Sürdürülebilir Yaşam Konferansına İl Enerji Yönetim birimimizi temsilen Mekanik Tesisat Sistemleri ekibi katılım sağladı.

31 Ekim Dünya Tasarruf Günü 1935 yılında bazı Türk bankaları, 1924'te Birinci Uluslararası Tasarruf Kongresinde kabul edilen Tasarruf Günü.

Sıfır Atık Zirvesinde, İ.S.B.A.K. Genel Müdürü Sayın Muhammed ALYÜREK Akıllı Şehir İstanbul & Sıfır Atıktan bahsediyor.

Sıfır atık zirvesi açılış konuşması Sayın Murat KURUM, Çevre ve Şehircilik Bakanı

Hira Yetkili Servisi ile Mekanik tesisat isletme dönemi öncesi periyodik bakım denetimi yapıldı.

İ.S.T.A.Ç. Genel Müdür Yardımcısı Sayın Fatih HOŞOĞLU Sıfır Atık Uygulamalarının Belediye Atık Yönetimine Etkilerinden bahsediyor.

Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu ve Ortaokulu Kurum Müdürlerine E.K.B'ni (Enerji Kimlik Belgeleri) teslim ettik.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi Sıfır Atık Zirvesi başlıyor

Birleşmiş Milletler Cevre Programı adına açılış konuşması Sayın Gaeteno LEONE Akdeniz Eylem Planı (UNEP/MAP) İcra Direktörü

Sayın Emine ERDOĞAN, T.C. Cumhurbaşkanı Eşinin Sıfır Atık Zirvesi açılış konuşmasıni gerçekleştiriyor.

Sıfır Atık Ödül Töreni

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin "Sıfır Atık Yönetimi Uygulamaları" konulu oturum gerçekleştiriliyor

Sıfır Atık Zirvesinde, Arçelik Sürdürülebilirlik ve Resmi İlişkiler Direktörü Sayın Fatih ÖZKADI Sanayide Sıfır Atık ve Geri Dönüşümle Üretim Modellerinden bahsediyor.

Sıfır Atık Zirvesinde, Sütaş A.Ş Enerji ve Çevre AR-GE Grup Müdürü Sayın Mustafa GÜL Üretim Atıklarından Enerji ve Fermente Ürün Üretiminden bahsediyor.

İl Enerji Yönetim Birimi Mekanik Tesisat Sistemleri Proje Uzun Sayın Süleyman KOSER Bey'in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

Mustafakemalpaşa İbn-i Sina Ö.E.M.L Öğrencileri Ve Öğretmenlerinin Hazırlamış Olduğu Sıfır Atık Adlı Çalışma

Stajyer öğrencilerimizden Ufuk Kurt, Emre Ergün, Erkam Semali 'nin ad günlerini kutladık. Sevdikleri ile mutluluklar dileriz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü ile birlikte çevre dostu okullar projesi çalışmaları planlandı.

Sıfır Atık Projesi İlçe Enerji Verimliliği Komisyonu Üyesi Tahakkuk Memurlarına eğitimi ile devam ediyor.

Sıfır Atık Projesi İlçe Enerji Verimliliği Komisyonu Başkanı olan Şube Müdürleri eğitimi ile başladı.

Gemlik İlçesindeki 5 okula Enerji Kimlik Belgelerini teslim ettik.

İl Enerji Yönetim Birimi Yazılım Uzmanı Tuncay Bildik 'in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte ömür boyu mutluluklar dileriz.

Atatürk MTAL de enerji gündemi ile ilgili toplandık.

BEBKAdan Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yürütmüş olduğu Enerji Yöneticiliği Eğitim imzalar atıldı.

Gemlik Cumhuriyet İlkokulu ve Ali Kütük Ortaokulu Enerji Kimlik Belgesi çalışmaları yapıldı.

Roda Anadolu İmam Hatip lisesi enerji kimlik belgesi çalışması.

Özdilek Cevdet - Aynur Mayruk Kız Anadolu İmam Hatip lisesi enerji kimlik belgesi çalışması.

Cumhurbaskanimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi'nin takdir ve hikayelerinde başlamış olan Sıfır Atık Projesi toplantısı yapılmıştır.

İl Enerji Yönetim Birimi Yazılım Sistemleri Ekip Sorumlusu Onur Çakar 'in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bursagaz ile yürütülen Doğalgaz Sayaçları Uzaktan Okumali Sistem (AMR ) için İl Enerji Yönetim Birimi Uzmanı ve Bursagaz Teknik Ekibi ile okul kurumlarımızda altyapı tespiti çalışması yapıldı.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Memur ve Stajyer Öğrencilere Temel İSG-İlkyardım ve Hijyen Eğitimleri.

Sayın Cemal Polat Bey'e Tarihi Valilik Binası ve Çarşamba Ek Hizmet Binalarına ait Enerji Kimlik Belgelerini taktim ettik.

Mekanik Tesisat (Isıtma Sistemi) Yetkili Servis firmaları ile 2018-2019 sezonu ısıtma sistemleri periyodik bakımları toplantısı yapılmıştır.

4.09.2018 tarihinde uzman ekibimiz tarafından Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Enerji Kimlik Belgesi için Mekanik,Elektrik ve Mimari etüt çalışması gerçekleştirilmiştir.

4.09.2018 tarihinde uzman ekibimiz tarafından Bursa Gemlik Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Enerji Kimlik Belgesi için Mekanik,Elektrik ve Mimari etüt çalışması gerçekleştirilmiştir.

2018 Yılı Teknik Destek Programı için Temmuz-Ağustos döneminde 39 proje başvurusu yapılmıştır.

19 Eylül Gaziler Günü Kutlu Olsun .

Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Enerji Kimlik Belgesi Çalışması.

RoyalCert Bölge Müdürü Sayın Muzaffer Yaşar Bey İl Enerji Yönetim Birimine ziyarette bulundu. Gündem periyodik kontrol.

Gürsu Ali Firdevs Lizor İlkokulunun Enerji Kimlik Belgesi Hayri Zararsız Tarafından Hazırlanmış Olup Okul Müdürü Sayın İsmet Aras Bey'e teslim edilmiştir.

Konya Vali Yardımcılığına atanan Sayın Kaymakamımız Mehmet Aydın Bey'e görevinde başarılar dileriz.

Hayri ZARARSİZ Gürsu Selcen Hatun Anaokuluna ait Enerji Kimlik Belgesi Şahin Yazıcı' ya teslim edildi.

Mekanik Tesisat Sistemleri ekibi ile Bursagaz yetkilileri arasında planlama toplantısı yapıldı.

Nilüfer Otomotivi MTAL nin Enerji Kimlik Belgesini hazırlandı.

Sayın Yıldırım Kaymakamımız Mehmet Aydın'a yeni görevinde başarılar dileriz

Yasar Üniversitesinden gelen misafirlerimize İl Enerji Yönetim Birimi çalışmaları ile ilgili bilgi paylaşımında bulunduk.

Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac Beye İl Enerji Yönetim Birimi çalışmaları ile ilgili bilgi paylaşımında bulunduk.

İl Enerji Yönetim Birimi İl Enerji Yönetici Levent Yazıcı ve Nesin Ozkan'ın ad gününu kutladık. Sevdikleri ile mutluluklar dileriz.

Yaşadığımız bu coğrafyada kalıcılığımızı tescillediğimiz 1071 yılından bugüne kadar gerçekleştirilen birçok saldırıya üzülerek tanık olduk.

TSO Gürsu MTAL Okul Müdürü Sayın Fikret Atalay beye kurumuna ait EKB (Eneji Kimlik Belgesi) EKB Uzmanı Hayri Zararsiz tarafından teslim edilmiştir.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Cumhurbaşkanı belli oldu.

İl Enerji Yöneticim Birimi Proje Uzmanı Sayın Süleyman KOSER beyin oğlu Yunus ile Dilek hanımın düğüne katıldık.

İNGAZ Bölge Müdürü Sayın Faruk Coşkun ve Sayın Zikri Yazıcı enerji yönetim birimine ziyarette bulundular.

Sıfır Enerji Binalar (nZEB) konusunda yapılan çalışmaya enerji yönetim birimi olarak katıldık.

İl Enerji Yönetim Birimi Enerji Yönetici Mehmet Arslan'ın doğum gününü kutladık.

Limak Uludağ Elektrik'ten hem eğlenceli hem öğretici enerjik tatil hediyesi

İl Enerji Yönetim Birimi stajer öğrencilerimizin son günüydü

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlar elektrik aboneliklerinde artık güvence bedeli ödemeyecek!

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait Enerji Kimlik Belgesi Bina Sistemleri

okul bazlı bütçe sistemi konulu toplantı yapıldı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve spor bayramınızı kutluyoruz

Gürsu Anaokulu ve Lokman Hekim MTAL nin Enerji Kimlik Belgesi

15 Mayıs Yeryüzü İklim Günü

Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun!

Asansör Firmalarından İstenilen Belgeler

İl Enerji Yönetim Birimi stajer ogrencilerimiz ile kahvaltıda bulustuk.

Enerji Kimlik Belgesi Şehit Öğretmen Kubilay MTAL Müdüru Sadık SOLDUk beye sunuldu.

Atmosferdeki karbondioksit yoğunluğu 410 PPM'i aştı

Birimi stajerlerinden Enes Selvi ve Atanur Gümüş ' un ad gününu kutladık.

İlçe Veri Giriş Uzmanları toplantısı yapıldı

Elektrik firmalarının yetkilendirilmesinde istenilen belgeler

Bina Sistemleri Birim Yöneticisi Hayri ZARARSİZ ve Nesin OZKAN Bursa Valiliği Tarihi Binasinın (EKB) hazırlıyor.

BUSKİ ve BAYLAN yetkilileriyle süreç değerlendirmesi yapıldı

Birim Yöneticisi Nesin Özkan ve Hayri Zararsız'dan Murat Kutlu'ya Enerji Kimlik Belgesi

Birim Yöneticisi Nesin Özkan'dan Hasan Uğur Durmuş' a Enerji Kimlik Belgesi

İznik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğününe ve okullara ziyarette bulunduk.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Kimlik Belgesini hazırlıyoruz.

Enerji Tasarrufunda Etkin ve Çevreye Duyarlı Eğitim Kurumları toplantısı

Etkin ve Çevreye Duyarlı Eğitim Kurumları projesinin tanıtımını yaptık.

Bu yıl 9'uncusu düzenlenen Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı'na katılım sağladık.

Bursa Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü binalarının EKB süreci

Sayın Hamit Mutlu Bey örnek okul çalışmaları kapsamında bilgi paylaşımı

Bursa 16. Tüyap Kitap Fuarında misafirlerimizi bekliyoruz.

Cezeri Yeşil Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ziyaret

Enerji Tasarrufunda Etkin ve Çevreye Duyarlı Eğitim Kurumları projesi

Özgür TÜRK Beye çalışmalarımız ile ilgili bilgi verdik

enerji verimliliği görevli uzmanlar ile ilgili süreci değerlendirdik

Yaşar Çıkış Beye enerji verimliliği çalışmalarımız ile ilgili bilgi verdik.

İl Enerji Verimliliği Startejik Plan kapsamında İlçe Veri Giriş Uzmanları toplantımızı gerçekleştirdik.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Bina Yönetim Sistemi Birimimiz tarafından hazirlanan Nilüfer İMKB Fen Lisesi ait Enerji Kimlik Belgesi

Fikri DÜŞÜNCELİ ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileriz.

TMMOB yönetim kurulu başkanlığına seçilen Burak OZGEN ziyaret

İl Enerji Verimliliği Startejik Plan toplantımızı gerçekleştirdik. Gündem yoğun ve sorumluluklarımiz ağır.

İlk Asansör Revizyon Sözleşmesi İmzalandı

Enerji kimlik belgesi, "1 Ocak 2011 de yürürlüğe giren 5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu"...

Erdem Beyazıt Okul Müdürü Sayin Kazım SARNÍK beye yeni görevinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Revizyon İhalesi(1. Etap) komisyon toplantısı yapıldı

Enerji Genel Müdürlüğünce etütleri yapılan Atatürk MTAL' de uzman ekiplerce gercekleştirdik.

Kompanzasyon Kurulumu ve Takibi Sistemleri hakkında Toplantısı...

Elektrik tesisatı bakım onarım ve kompanzasyon panosu kurulumu ve takibi surec değerlendirme toplantısı yapıldı...

İnşaat ve Emlâk Dairesi Başkanı Sayın Özcan Duman İl Enerji Yöntem Birimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İSK-SODEX 2018 Istanbul Fuarına katilim sağlanmıştır.

Zübeyir Tokgöz İl Enerji Yönetim Birimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BUSKİ ile fatura, sayaç otomasyon süreci ve abone altyapı bilgilerini degerlendirdik.

Revizyon Süreci için Yetkili Asansör Firmalari Toplantısı yapıldı

Mekanik Tesisat Sistemleri ile okullarda yapılan bakım çalışmalarını değerlendirdime toplantısi yapıtik.

Limak Uludağ Elektrik ile okullarda enerji verimliliği üzerine bir sonraki ortak yol haritasını belirledik.

MEB İnşaat Emlâk Dairesi Başkanı Özcan Duman ile Enerji Verimliliği Çalışmalarını yaygınlaştırma sürecini planladık.

Enerji Verimliliği Dairesi Başkanı Sayın Ersoy Metin beye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Okul/Kurumların Asansörlerinin Tescil ve Mühürlenmesi İşlemleri Toplantısı

Enerji Verimliliği çalışmalarımız hakkında sunum yaptık...

Doç. Dr. M.Ziya SÖĞÜT İle Mekanik Tesisat Projesi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı İbrahim Mart'tan Kamusal Denetim Çağrısı

Birimimizin Enerji Verimliliği Konulu Antalya Çalıştayında yapmış olduğu sunum videoları yayınlanmıştır.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü SABAHATTİN DÜLGER'İn Göreve Başlama Mesajı

İl MEM Veli SARIKAYA 'nin il MEM vedalaşma toplantısına katıldık

Denge Isı yetkili servisinin Yıldırım Peyami Safa Ortaokulunda periyodik kazan bakımlarına nezaret ettik...

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğünden İl Enerji Yönetim Biriminin faaliyetleri ile ilgili bilgi almak için gelen misafirlerimizi ağırladık

İnşaat Emlak Şefleri Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı...

Eğitim yapılarında enerji verimliliği erişilebilirlik ve binaların yangından korunması hakkındaki yönetmelik çalıştayı başarıyla tamamlandı.

Eğitim Yapılarında Enerji Verimliliği ve Binaların Yangından Korunması Konulu Antalya Çalıştayı açılışı yapıldı

İl Enerji Yöneticisi Levent Yazıcı EVeP16 konulu sunumunu yaptı

Antalya Çalıştayı "Enerji Verimliliği Mevzuatı ve Politikaları" konulu sunum ile devam ediyor

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ve Yardımcısı Necdet Sezer ofisimizi ziyaret ettiler

Bursada'ki Okul/Kurumlara GPRS'li su sayaç montajı çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Nilüfer Çamlıca Anadolu Lisesindeki periyodik kazan bakımlarına nezaret ettik

Okul/Kurum Kabul Komisyonlarında görevli İl MEM Mühendis ve Teknik Personeli...

İl Enerji Verimliliği çalışması kapsamında İlçe Veri Girişi Uzmanlarına eğitim verildi.

16 İlçe Milli Eğitimi Müdürlüğü İnşaat Emlak Sube müdürleri ile asansör mevzuat toplantısı

Türkiye de ilk olan İSO 9001 ve OHSAS 18001 Entegre Kalite Yönetim Sistemi belgeleri takdim edildi.

Türkiye de ilk olan İSO 9001 ve OHSAS 18001 Entegre Kalite Yönetim Sistemi belgeleri takdim edildi.

İl Enerji Yönetim Biriminin ihtiyacı olan ofis malzemelerinin temin edilmesi

ilçe veri giri uzmanları asansör mevzuat toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mekanik Tesisat Yetkili Kazan Bakımı

ELYAK Derneğinin sunumunu yaptığı Elektrik yangınları ve hasarlarindan korunma yöntemi semineri

Siemens Bina Teknolojileri Birimi ile enerji verimliliği üzerine konuştuk.

İl Enerji Verimliliği Birimi Kalite Yönetim Sistemleri Ekibi yürüttüğü ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMLERİ

Asansör yetkili firmaları ile revizyon süreci değerlendirildi.

İlçe Enerji Verimliliği Komisyonu Veri Giriş Uzmanları Mart Ayı toplantısı Orhanelinde yapıldı.

Osmangazi asansörü olan okul müdürleri toplantısı...

Karacabey asansörü olan okul müdürleri toplantısı

Gemlik asansörü olan okul müdürleri toplantısı...

Enerji Verimliliği Derneği Bursa Şubesi Yönetim Kurulu ofisimize ziyarete bulundu.

Bursa Enerji Verimliliği Derneğimizin ve Kent konseyinin davetlisi olan Prof. Dr. İbrahim Dincer Enerji problemi...

13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresine bildirimizle katildik

Proje kapsaminda elektrik bakım ve periyodik kontrol firmaları ile toplandik...

CLK Genel Müdürü Sayın Ali Erman Aytac'a İl Enerji Verimliliği Projesinin tanıtımını yaptık.

Bursa il M.Eğitim Müdürlüğü ile UEDAS arasinda Il Enerji Verimliliği Proje kapsaminda komisyon calismalari...

Bursa Valimiz Sayın İzzettin kücük'e İl Enerji Verimliliği Projesinin Tanıtımını Yaptık.

Bursa Il M.Eğitim Müdürlüğü ile UEDAS arasinda Il Enerji Verimliliği Proje kapsaminda isbirligi protokolu imzalandi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Elektrik Teknikerleri ve İl Enerji Verimliliği Proje uzmanları ile elektrik tesisat...

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Makine Mühendisleri ve İl Enerji Verimliliği Proje uzmanları ile mekanik tesisat bakim ...

Il Enerji Verimliligi Projesi kapsaminda BTSO Vali O.Kagan Koksal toplanti salonunda Bilim Sanayi Teknoloji...

Enerji verimliliği projesi kapsamında protokol ortaklarımız Bursa MMO ve EMO ile paylaşımlarımız devam ediyor...

36. Enerji Verimliliği Haftası ve 8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarındayız.

İl enerji verimliliği projesi kapsamında Sanayi İl Müdürlüğü Uzmanları toplantısı.

BTSO-MESYEB Genel Müdürü Sayın Ramazan KARAKOK, ENERVIS Genel Müdürü Osman KIPOGLU...

Bursa Asansör Sanayiciler Derneğine İl Enerji Verimliliği Proje tanıtımını yaptık.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJESİNE BURSAGAZ VE ENERVİS FİRMALARI İLE DEVAM EDİLİYOR.

Il enerji verimliligi projesi ilce veri giris uzmanlari aralik ayi bilgilendirme toplantisi...

Bursa'da hizmet veren A3 Asansör Periyodik Muayene yetkili kuruluşlara projemizin tanıtımını yaptık.

Yenilenebilir enerji genel müdürlüğüne proje sunumumuzu yaptık.

Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü Enerji Verimliliği Daire Başkanı Halil İbrahim beye proje sunumu...

M.Eğitim Bakanlığı İnşaat Emlak Daire Başkanlığının davet yazısı ile İl Enerji Verimliliği Projesinin tanıtımını...

İlçe Enerji Verimliliği Projesi kapsamında ilçe veri giriş uzmanları toplantısı emek ortaokulunda yapıldı.

M.Egitim Genel Müd. Sayın Osman Nuri Gülay beye il enerji yönetim birimi ile bilgi paylaşımında...

İlçe enerji verimliliği komisyon başkanları toplantısını yaptık...

Proje mekanik tesisat ekibi İstanbul Cnr Expo fuar alanında enerji sistemleri ısk-sodex fuarında...

UEADAŞ kayıp kaçak direktörü Sayın Muharrem Alıç Beye il projemizin tanıtımını yaptık...

BUSKİ ile İl Enerji Verimliliği Projesi süreci resmi olarak başlamıştır

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Bursa'nın Enerji Verimliliği Projemizi anlattık...

BUSKİ ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği protokolü imzaladı

M.E.B. Destek Hizmetleri Genel Müdürü Sayın B. GÖK , İl M.Eğitim Müdürümüz Sayın V.SARIKAYA 'nın katılımıyla ...

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Kizmetleri Genel Müdürlüğü İdari İşler Daire Başkanı

İnegöl İlçesi Enerji Verimliliği Komisyonu okul yöneticileri eğitimi

İznik İlçesi Enerji Verimliliği Komisyonu okul yöneticileri eğitimi

Bursa enerji verimliliği projesinden sorumlu 17 ilçe M.eğitim müdürü ile paylaşım toplantısının üçüncüsünü yaptık

Proje ekibi dolanıyor... PMI (Uluslararası Proje Yazma) Eğitimimiz sona erdi...

Eleco 2015 uluslararası elektrik-elektronik konferansı açılış proramındaydık.

Bursagaz tesis inceleme ve proje görüşme programındayız.

MMO Bursa Şubesi Makina ve Elektrik Mühendisleri Odaları ile protokol imzalandı.

BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI 2014 VERİMLİLİK PROJE ÖDÜLLERİ GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU

Turkcell'in teknoloji liderliğini yansıtan, sektöre referans olmuş en itibarlı etkinliği Turkcell Teknoloji Zirvesi, 12 -- 13 Kasım 2013'te gerçekleşti.

İnegöl Doğal Gaz Dağıtım Aş 'ye İl Enerji Verimliliği Projesi tanıtımı yapıdı

İnegöl Gaz Dağıtım San. Ve Tic. A.Ş ( İngaz ) ile Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında...

19–20-21 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen 5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler...

İl Enerji Verimliliği Projesi kapsamında aylık ilçe veri giriş uzmanları toplantısını Yenişehir'de gerçekleştirdik.

ısıtma ve soğutma sistemlerinin verim bilgilerini içeren bir belgedir.bir enerji sınıflandırma belgesidir.

34. Enerji Verimliliği Haftası Barış Manço Kültür Merkezinde Yeşilyayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesince hazırlanan programla kutlandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 2.Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı, istanbul'da gerçekleştirildi.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Memur ve Stajyer Öğrencilere Temel İSG-İlkyardım ve Hijyen Eğitimleri.

Bursagaz Tahsilat Sefi Mustafa Çil ve Müşteri İlişkiler Birim Yöneticisi Şafak İşitemiz Beyler İl Enerji Yönetim Birimine ziyarette bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Mustafakemalpaşa İbni Sina Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından sıfır atık projesi kapsamında yapılan geri dönüşüm çalışmalarını bizimle paylaştılar. Yeni proje çalışmaları için görüş alışverişinde bulunuld

TAB Genel Sekreter Syn. Neslihan Bahar Boyacılar Proje Müdürü Sayın Diyem Özer, Proje Koordinatörü Syn. Cenk Erten ile Okullar Arası Ödüllü Atık Pil Toplama Yarışması ile ilgili bilgi paylaşımı yapıldı.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile beraber yürütülecek Yeşil Karne Proje toplantısı Şube Müdürü Yıldız CİNDORUK ve Çevre Mühendisi Serap ERDİNÇ katılımı ile gerçekleşti.