Kestel Anaokulu
KESTEL

Kurum Kodu

970579

Öğretim Şekli

İkili ÖğretimTelefon

0224 372 02 82

Faks

Adres

Vani Mehmet Mh. Nur Sk N:2 Kestel

Misyon:


Vizyon:


Tarihçe:


Hizmete Giriş Yılı:

Öğrenci Mevcudu:

Öğrenci Kulübü:

Diğer Bilgiler:

    Başöğretmen Atatürk'ün ilke ve inkılaplarını temel alan Kestel Anaokulu, onun gösterdiği hedefe yürüyen Atatürk çocukları yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Hedefimiz çocuklarımızın beden ve ruh sağlığı yerinde, mutlu, çevresine faydalı, sürekli öğrenen, keşfeden, yaratıcı, sorgulayan, sosyal, farkındalığı yüksek, çalışkan, duyarlı, işbirlikçi güçlü bireyler olarak yetiştirmelerini sağlamaktır.

    Eğitim programımız, çocuklarn erken çocukluk evresinde sosyal, bilişsel, psikolojik ve motor gelişimlerini destekleyen, çocuklarmıza temelinde oyun olan birbirinden eğlenceli ve eğitici deneyimleri kazandırmakdır.

    Yaptığımız okul gezilerimiz, bütünleştirici eğitim programımıza destek sağlamakta, çocuklarımızın sınıflarında öğrendikleri konuları, deneyimleri, görmeleri ve yaşamalarında sağlamaktır.

    Okul öncesi dönemin en önemli unsuru olan çocuklarımızın her birinin birey olarak kabul  gördüğü, benimsendiği, sevildiği, mutlu huzurlu bir çocukluk dönemi geçirmelerini sağlamaktır. Okulumuzda çocuklarımızın güvenliği birincil önceliğimizdir. Çocuklarımızın her yönden gelişmeleri için okulumuzda ayrı ayrı tasarlanmış öğrenme ve oyun alaları, ortak alanlar oluşturulmuştur.

    Çocuklarımızın okul öncesi dönemlerinde unutamayacakları bir okul deneyimi yaşatmamıza kat sağlamak, minik öğrencilerimize harika bir okul öncesi dönem yaşatmayı ilke edinmiş sürekli öğrenen, birbirinden yetenekli eğitim kadromuzla ve personelimizle sizleri Kestel Anaokuluna bekliyoruz.

    

Bilgi için:
Erhan AĞBABA - Temel Eğitim Proje Koordinatörü , Hacer GÜL - Temel Eğitim Proje Uzmanı , Ümit ÖZTÜRK - Temel Eğitim Proje Uzmanı
Web Yöneticisi Hakan YÜKSEL 0(224) 445 16 87 hakanyuksel4@gmail.com