BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE KADIN DERNEĞİ’NDEN SARIKAYA’YA ZİYARET

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE KADIN DERNEĞİ’NDEN SARIKAYA’YA ZİYARET

Bursa 15 Temmuz Demokrasi ve Kadın Derneği Başkanı Maide Tunçbilek ve beraberindeki heyet Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’yı makamında ziyaret etti.

15 Temmuz darbe girişimini kınayarak sözlerine başlayan Dernek Başkanı Maide Tunçbilek, milletimizin göstermiş olduğu gayret, feraset ve hassasiyeti canlı tutmak istediklerini belirtti ve dernek faaliyetleri hakkında Sarıkaya’yı bilgilendirdi. Eğitim kurumlarına şehit isimlerinin verilmesini, okullarda 15 Temmuz köşelerinin oluşturulmasını ve öğrencilerin 15 Temmuz hakkında bilgilendirilmesini takdirle karşıladıklarını belirtti.  

15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştirenlerle irtibatlı ve iltisaklı olanlara yönelik tavrı ve duruşu münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeline sonsuz müteşekkir olduklarını belirten Tunçbilek,  tüm İl Milli Eğitim çalışanları adına Sarıkaya’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Sarıkaya, nazik ziyaretlerinden dolayı Dernek Başkanı Maide Tunçbilek ve beraberindeki heyete teşekkür etti ve derneğin çalışmalarında başarılar diledi.

25-01-2017

25-01-2017

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.