BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“15 TEMMUZ DESTANI” YARIŞMASININ BİRİNCİSİNDEN DÜLGER’E ZİYARET

“15 TEMMUZ DESTANI” YARIŞMASININ BİRİNCİSİNDEN DÜLGER’E ZİYARET

15 Temmuz’un, tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olduğunu unutmamak ve darbe girişimine karşı milletimizin ortaya koyduğu direniş ruhunu canlı tutmak, öğrencilerimizin millî birlik ve beraberliğimizin önemini kavramalarına destek olarak aynı zamanda öğrencilerde demokrasi bilincinin geliştirilmesine da katkı sağlamak amacıyla düzenlenen “15 Temmuz Destanı” konulu tiyatro eseri senaryo yarışmasında dereceye giren öğrenciler belli oldu.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Anadolu İmam Hatip Liselerinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik düzenlenen “15 Temmuz Destanı” konulu tiyatro eseri senaryo yarışmasında Türkiye Birincisi olan Mudanya Şehit Cüneyt Bursa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Hilal Çetin, Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Topal ve Okul Müdürü Tülin Aslan ile birlikte Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger’i makamında ziyaret etti.

Türkiye genelinde Anadolu İmam Hatip Liselerinden 49 eserin katıldığı yarışmada dereceye giren öğrenciler, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından yapılan değerlendirme sonucu belirlendi.

Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

 

16-07-201816-07-201816-07-2018

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.