BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“BİZİM ELLER” SERGİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

“BİZİM ELLER” SERGİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Ülkemizin doğal güzelliklerini, tarihi ve kültürel zenginliklerini tanıtmak amacıyla Nedim Öztan İlkokulu’nun öğretmen, öğrenci ve velilerinin katılımıyla düzenlenen “Bizim Eller” adlı proje sergisi 2-12 Mayıs tarihlerinde ziyarete açık olacak.

Uludağ Mehteran gösterisi, okul korosu, Anadolu Ateşi adlı halk oyunu gösterilerinin yer aldığı açılışa Nilüfer İlçe Kaymakamı Mustafa Kılıç, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muhsin Özlükurt, İl Kültür Turizm Müdürü Abdullah Damar, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi, İl ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Bursa Teknik Üniversitesi Daire Başkanı, Uludağ Üniversitesi Eğitim görevlileri, okul müdürleri ve öğretmenleriyle çok sayıda veli katıldı.

Sergiyi gezen İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya,“ Bu sergi öğrenci, veli-okul işbirliği ile Türkiye’nin tüm tarihi ve doğal güzelliklerini içeren çok güzel ve başarılı bir çalışma oldu. Bu güzel proje için Okul Müdürü Zeliha Yüce’ye ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Bu çalışmanın tüm okullarımıza örnek olmasını temenni ediyorum.” dedi.

04-05-201604-05-201604-05-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.