BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BOSCH İLE “EĞİTİMCİLERİN EĞİTİMİ PROJESİ” İMZALANDI

BOSCH İLE  “EĞİTİMCİLERİN EĞİTİMİ PROJESİ” İMZALANDI

Bursa’da mesleki ve teknik ortaöğretim okullarında görev yapan Atölye ve Meslek Dersleri öğretmenlerinin, yeni teknolojilere dayalı mesleki bilgi ve deneyimlerini geliştirmek üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bursa Dizel ve Benzin Sistemleri Fabrikası arasında ‘Eğitimcilerin Eğitimi Projesi’ işbirliği sözleşmesi imzalandı. 

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Bosch Bursa Fabrikası Ticari Genel Müdürü Gökhan Karagöl ve İnsan Kaynakları Alan Müdürü Hakan Oktar katıldı. 

Proje ile meslek liselerinde görev yapan Makine Teknolojisi, Elektrik-Elektronik ve Endüstriyel Otomasyon alanlarının öğretmenlerine, 3 yıl boyunca Bosch bünyesinde yeni teknolojilere dayalı eğitimler verilecek. 

Sarıkaya, atölye ve meslek dersleri öğretmenlerinin yeni teknolojilere dayalı mesleki bilgi ve deneyimlerini geliştirmeyi hedefleyen iş birliği nedeniyle Bosch’a teşekkür etti. Bosch Bursa Fabrikası Genel Müdürü Gökhan Karagöl de “Yaşam için teknoloji’ geliştiren bir şirket olarak, teknoloji alanındaki bilgi ve tecrübelerimizi eğitim dünyasına aktarmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

 

 

22-03-201722-03-2017

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.