BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA EĞİTİM YÖNETİMİ PLATFORMU ( BUYÖN ) TANITIM TOPLANTISI

BURSA EĞİTİM YÖNETİMİ PLATFORMU ( BUYÖN ) TANITIM TOPLANTISI

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki resmi okul ve kurumlarda görev yapan yöneticilerin kişisel-mesleki bilgi ve beceri düzeylerini artırmak üzere Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Hizmetleri AR-GE Birimi tarafından Bursa Eğitim Yönetimi Platformu Projesi (BUYÖN) hayata geçirildi. 

Projenin tanıtılması ve gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetlerin değerlendirilmesi maksadıyla Yıldırım Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Ortaokulu toplantı salonunda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem KOZ başkanlığında, 17 İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Strateji Geliştirme Hizmetleri Biriminden sorumlu Şube Müdürlerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.  

Projenin tanıtım sunumu AR-GE Birimi öğretmenleri Dr. Muammer Değirmendere ve Suat Gürbüz tarafından gerçekleştirildi. Toplantıda projenin anlaşılabilirliği, faydalılığı, uygulanabilirliği, hedef kitleyi etkileyip etkileyemeyeceği ve sürdürülebilirliği hakkında paylaşımlarda bulunuldu. Proje ile ilgili fikirler, eleştiriler ve öneriler değerlendirildi.

15-03-201815-03-201815-03-201815-03-2018

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.