BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN LOKANTACILAR ODASI ÜYELERİNE EĞİTİM

BURSA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN LOKANTACILAR ODASI ÜYELERİNE EĞİTİM

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bursa Lokantacılar, Köfteciler, Kebapçılar ve Benzerleri Esnaf Odası arasında “Genel ve Mesleki Eğitimler, Çalışanların İş Sağlığı Güvenliği Eğitimleri ve Hijyen Eğitimi Verilmesine İlişkin İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleşen imza töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, “Bu protokolle Bursa Lokantacılar, Köfteciler, Kebapçılar ve Benzerleri Esnaf Odası üyesi işverenlere ve onların yanında çalışan personele, iş sağlığı ve güvenliği ile hijyen gibi konularda eğitim vereceğiz. Aynı zamanda bu konuda bir farkındalık oluşturacağız. Odamızla yaptığımız işbirliğinin artarak devam etmesi en büyük temennim.” şeklinde konuştu ve nazik ziyaretlerinden dolayı Bursa Lokantacılar, Köfteciler, Kebapçılar ve Benzerleri Esnaf Odası Başkanı Arif Tak’a teşekkürlerini iletti.

Lokantacılar Odası Başkanı Arif Tak ise, “Esnaf ve sanatkâra eğitim verdiğimiz zaman başarılı hizmetlerin sunulacağına inanıyoruz. Hayat boyu alınması gereken eğitimleri İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle yaptığımız bu protokolle alacağız. Değerli İl Milli Eğitim Müdürümüz Sabahattin Dülger’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Bursa Lokantacılar, Köfteciler, Kebapçılar ve Benzerleri Esnaf Odası üye ve çalışanlarına verilen “genel ve mesleki eğitimler, çalışanların iş sağlığı güvenliği eğitimleri ve hijyen eğitimleri” sonunda başarılı olanlara belge verilecek.

14-05-201814-05-201814-05-2018

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.