BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA OSB’DEN EĞİTİME KATKI

BURSA OSB’DEN EĞİTİME KATKI

Bursa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (BOSB) tarafından Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde yaptırılan "Öğrenci Sosyal Alanı" açılış törenine İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Kemal Ünal ve Mahmut Karakaya, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi, BOSİAD Başkanı Abdullah BAYRAK,  Bursa OSB Yönetim Kurulu Üyesi Gaffar İhsan İpeker ile Bölge Sanayicilerinden Orhan İğrek katıldı.

Açılış konuşmalarının ardından bölge sanayici ve yöneticilerine okula yaptıkları katkılardan dolayı plaket verildi. 200 metrekare büyüklüğe sahip sosyal alanda öğrenciler için yapılan kafeterya, alışveriş, dinlenme imkanlarının yanı sıra scrabble köşesi, satranç köşesi, endüstri 4.0 ve yapay zeka bilgilendirme panolarının da yer aldığı sosyal alan katılımcılar tarafından gezildi. 

Protokol üyeleri daha sonra içerisinde Fabrika Otomasyon ve Esnek Üretim Sistemleri, Proses KontroL, Otomatik Kumanda, Mekanik-PLC, HMI-Hidrolik, Pnömatik, Temel Endüstri 1 ve Temel Endüstri 2 olmak üzere toplam 8 atölye barındıran Saadet İğrek Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanını ziyaret etti.

06-04-201806-04-2018

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.