BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA’DA EĞİTİM ÖĞRETİM YILSONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

BURSA’DA EĞİTİM ÖĞRETİM YILSONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER’in başkanlığında yılsonu değerlendirme toplantısı Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

17 İlçe Milli Eğitim Müdürü, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda 2017-2018 eğitim-öğretim yılının değerlendirmesi yapıldı.

2018-2019 eğitim-öğretim yılında yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında görüşüldü. Sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün tüm bölümleri devam eden projeleriyle ilgili sunumlarını yaptığı toplantıda İlçe Millî Eğitim Müdürleri de ilçelerinde yapılan eğitim faaliyetleri, yürütülen etkinlikler ve proje çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Bakanlığımızca 2019 yılına kadar tamamlanması planlanan tekli eğitime geçiş süreciyle ilgili yapılan çalışmalar, yatırımlar, yapım aşamasında ve yapımı tamamlanan olan okulların son durumlarıyla ilgili bilgiler paylaşıldı.

Liselere geçiş sürecinde tercih ve yerleştirme aşamalarına yönelik bilgi paylaşımında bulunuldu. Sürece yönelik istişareler yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı bitirdi.

29-06-201829-06-2018

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.