BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÜLGER, BURSA MİLLETVEKİLLERİYLE OTOMOTİV LİSESİNDE

DÜLGER, BURSA MİLLETVEKİLLERİYLE OTOMOTİV LİSESİNDE

Bursa Milletvekilleri Osman Mesten ve Muhammet Müfit Aydın, İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekci, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Altıntaş ve UİB Genel Sekreteri Mümin Karacakayalılar Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Protokol, okulun alan ve bölümlerinde incelemelerde bulundu. Okul Müdürü Yunus Bulut, okul ve okulda yürütülen çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulundu.  

Ziyarette bulunan protokole okulla ilgili bilgilendirmelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, “Otomotiv sektörünün kalifiye eleman problemine çözüm olması amacıyla Türkiye’de ilk kez kurulan okulumuz, sektörle de yakın ilişkilerde bulunarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitim sunuyor. Teknolojik yeniliklerin yakından takip edildiği, aynı zamanda öğrencilerin sosyal ve kişisel gelişimlerinin desteklendiği bir eğitim anlayışıyla okulumuzda çalışmalar sürdürülüyor.  Müdürlük olarak sanayi ve ticaretin gözde şehri Bursamızda özellikle sektöre ara eleman yetiştirme konusunda hizmet verecek olan okullarımızı önemsiyor ve her konuda destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

05-02-201805-02-201805-02-201805-02-2018

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.