BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÜLGER, EĞİTİM SENDİKALARI TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

 DÜLGER, EĞİTİM SENDİKALARI TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Bursa il Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, eğitim öğretim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunmak için Bursa’daki eğitim sendikalarıyla danışma toplantısında bir araya geldi.

Bursa il Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger’in daveti üzerine yapılan danışma toplantısında okulların fiziksel yetersizliği ve ihtiyaçları, güvenlik sorunları, okul yönetimlerinden kaynaklanan sorunlar, sendikal hakların kullanılması, özel sınıfların oluşturulması, mevzuata aykırı kayıt parası alınması ve özel sınıfların oluşturulması gibi birçok konu ayrıntılı şekilde ele alındı.

Sendika temsilcileriyle Bursa’nın eğitimi hakkında oldukça yararlı bir görüşme gerçekleştirdiklerini söyleyen Sabahattin Dülger, “Bu tür toplantıların, yapılan fikir alışverişi ve ortaya çıkan sinerji ile Bursa’nın eğitimini üst segmente çıkaracağına inanıyorum. Amacımız kadim şehir Bursa’mızın eğitim ve öğretimini daha da yükseklere çıkarmak.” şeklinde konuştu. Dülger, sendika başkanlarına teşekkür etti ve toplantıdan duyduğu memnuniyeti iletti.

Sorunlara farklı bakış açılarıyla kalıcı çözümler bulmak ve Bursa’daki eğitim kalitesini üst seviyelere çıkarmak üzere gerçekleşen toplantının, periyodik olarak yapılması kararlaştırıldı.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.