BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÜLGER ve BİSİAD'DAN "BİLİŞİM" TOPLANTISI

DÜLGER ve BİSİAD'DAN

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği (BİSİAD) Yönetim Kurulu ve üye kuruluş temsilcileri ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un geçtiğimiz aylarda Bursa'ya gerçekleştirdiği ziyarette BİSİAD ile imzalanan Mesleki ve Teknik Eğitimde İşbirliği Protokolü kapsamında Bilişim Teknolojileri alanı öğretmenlerine yönelik olarak gerçekleştirilen "Bilişim Sektörünün Güncel Alanları" temalı sunum/söyleşi programları ve 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı için planlanan çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger ile istişarede bulunan BİSİAD temsilcileri,  mevcut işbirliği ile kazanılan ivmenin kendilerini heyecanlandırdığını, bu heyecanın kalıcı hale gelmesi için gerekli tüm planlamaların yapılacağını ifade etti. 

Mesleki eğitim işbirliğinin Bilişim Teknolojileri Alanı için de hayata geçmiş olmasından duymuş olduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger ise, gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili okullardan ve öğretmenlerden olumlu geri dönüşler alındığını belirtti.

Yapılan çalışmaların süreklilik arz edecek şekilde devam ettirileceğini vurgulayan Dülger, seminer programlarına destek veren kurumların temsilcilerine vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Ayrıca toplantıda, bilişim sektöründe ihtiyaç duyulan personelin almış olduğu eğitim ile sektör ihtiyaçları, sektörün önemli alanları ve bu alanlarda gerçekleştirilen projeler ve yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. 

02-08-201902-08-2019

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.