BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMİN KALİTESİ ARTACAK

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ve beraberindeki heyet, Nilüfer İlçesinde eğitim alanındaki kamu yatırımlarını yerinde inceledi.
EĞİTİMİN KALİTESİ ARTACAK

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ve beraberindeki heyet, Nilüfer İlçesinde eğitim alanındaki kamu yatırımlarını yerinde inceledi.

Vali Karaloğlu: "Yaptığımız yatırımlarla Bursa´da eğitimin kalitesini daha da yukarı çekeceğiz" dedi.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu Nilüfer İlçesinde bulunan Canaydın İlk Öğretim Okulu ek binası  ,Doğanköy İmam Hatip Orta Okulu, Özlüce Mahallesinde bulunan İmam Hatip Orta Okulu ve Görükle Orta Okulu inşaatlarında incelemelerde bulundu.

Yatırımların hız kesmeden devam edeceğini söyleyen Vali Karaloğlu, yapılan çalışmaların öğrencilerin ve eğitimcilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde  tasarlandığını belirtti.

Vali Karaloğlu: “Bugün Nilüfer İlçemizdeki Kamu Yatırımlarını arkadaşlarımızla gezdik, şantiyelerde incelemelerde bulunduk. Okullarımızın inşaatlarının bir kısmı bitme aşamasına gelmiş. Bir kısmının birinci ve ikinci kat betonları atılıyor ama hepsinin 15 eylüle kadar bitirilmesi noktasında müteahhitlerimizle de anlaştık. İnşaallah bu gezdiğimiz beş okulun tamamını 15 eylüle kadar teslim alacağız ve yeni eğitim öğretim yılında çocuklarımızın vatandaşlarımızın hizmetinde olmuş olacak. Hedefimiz eğitimdeki fiziki alt yapıyı her geçen gün daha iyiye götürmek. Buna bağlı olarak eğitimin kalitesini de yukarı çekmek istiyoruz, çekeceğiz de. Çalışma arkadaşlarıma, kontrol teşkilatımıza ve müteahhitlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.