BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ELDEN ELE” “GÖNÜLDEN GÖNÜLE”

“ELDEN ELE” “GÖNÜLDEN GÖNÜLE”

Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında 27 köyden taşımalı eğitim yoluyla Harmancık Şehit Adil Kınık İlkokulu’nda toplanan 216 öğrenciye hediyeler götürebilmek için “Elden Ele” adını verdikleri etkinliğin son aşamasını Harmancık’ta gerçekleştirdi.

Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, minik kardeşlerine götürdükleri hediyeleri takdim ederken, onların gözlerindeki mutluluğu ve heyecanı gördükten sonra projenin içerisinde yer aldıkları için ne kadar şanslı olduklarını hissettiklerini, bu günün hayatlarında iz bıraktığını, sosyal sorumluluk projelerinin önemini şimdi daha iyi anladıklarını ve farkındalıklarının arttığını ifade ettiler.

Osmangazi Mesleki Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencilerinin de Harmancık’ daki etkinliğe destek verdileri programda Şehit Adil Kınık İlkokulu minik öğrencilerinin saçlarına kesim ve saç örgü uygulamaları yaparak güne farklı bir renk kattılar.

Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nur Tutkun, “Geleceğimizi oluşturacak gençlerimize maneviyat ve toplumsal olaylara karşı duyarlılık kazandırmayı hedeflediğimiz bu etkinliğimiz ile hayatta hiçbir şeyin bir çocuğun gülümsemesinden daha değerli olmadığını bizlere hissettiren minik yüreklere, bu duyguları yaşamamızı sağlayan Şehit Adil Kınık İlkokulu ve Osmangazi Mesleki Eğitim Merkezindeki idareci ve öğretmenlerine, etkinliğimize katkı sağlayan kalbi güzel tüm hayırseverlerimiz ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

04-03-201904-03-201904-03-201904-03-201904-03-2019

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.