BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ENERJİ YÖNETİM BİRİMİNDEN DÜLGER´E ZİYARET

ENERJİ YÖNETİM BİRİMİNDEN  DÜLGER´E ZİYARET

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde enerji verimliliği çalışmalarını yürüten Enerji Yönetim Birimi,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necdet SEZER ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER´e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

2016-2017 yıllarında okullarda yaptığı ölçme, değerlendirme ve altyapı çalışmaları ile Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne 5 milyon TL den fazla maddi kazanç sağlayan Enerji Yönetim Birimi, Enerji Yönetim Sistemi ve altyapı çalışmalarının sunumunu yaptı. Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve emlak dairesi Başkanlığı´nın 20-24 Kasım 2017 tarihlerinde Antalya´da düzenlediği " Eğitim Yapılarında Enerji Verimliliği, Erişilebilirlik ve Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik Çalıştayı"nda 81 ilden gelen katılımcılara, Bursa´da uygulanan Enerji Yönetim Sistemi, Elektrik Sistemleri, Asansör sistemleri, Mekanik Tesisat Sistemleri, Bina sistemleri, Su Sistemleri çalışmalarını ve kamuda enerji hafızası oluşturmada tek örnek olan EVeP16 (Bursa Enerji Verimliliği Portalı)  yazılımını anlatarak Bursa´yı gururla temsil eden proje uzmanları ile birlikte çalıştaydaki izlenimler değerlendirildi. 

Yapılan çalışmaların Türkiye için bir örnek model olduğunu söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER, Enerji Yönetim Birimi çalışanlarına başarılar diledi.

25-12-2017

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.