BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ETKİLEŞİMLİ TAHTA ARAYÜZ PROJE (ETAP) TANITIM TOPLANTISI

ETKİLEŞİMLİ TAHTA ARAYÜZ PROJE (ETAP) TANITIM TOPLANTISI

ETAP(Etkileşimli Tahta Arayüz Projesi) tanıtım toplantısı Necatibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Sistem Yönetimi Daire Başkanı Dr. Yakup Yüksel,  Tübitak Pardus Proje Yürütücüsü Abdullah Erol, Tübitak ETAP Proje yöneticisi Havva Cansu Sazoğlu´nun sunumuyla gerçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Muhittin Bilir, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri,  Merkez EBA proje ekibinden Orhan Akçay, Tamer Mancar,  Bursa BT İl Koordinatörü Abdullah Bal, Fatih Projesi Eğitmenleri ile Fatih Projesi BT Rehber öğretmenleri, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarından temsilciler katıldı.

Yerli bir yazılım ürünü olan ETAP projesinin mevcut haliyle dahi öğretmenlere ve öğrencilere etkileşimli tahtalarda ders işlenişi açısından rahatlık ve kolay bir kullanım imkanı sağladığının vurgulandığı toplantıda katılımcı öğretmenlerin yazılımın geliştirilmesi için sundukları öneriler proje ekibi tarafından not alındığı ve gelecek yeni versiyonların bu geri bildirimlerle çok daha iyi olacağının dile getirildiği toplantı ETAP’ın tüm okullarda yaygın olarak kullanılması hedefiyle sona erdi.

31-05-201631-05-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.