BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK “YETENEK BİZİZ”

HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK “YETENEK BİZİZ”

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Engelliler Haftası Etkinlikleri kapsamında ortaklaşa düzenlediği “Yetenek Biziz Yarışması” Fethiye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Özel eğitim öğrencilerinin sosyal hayata uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, onlara kendilerini gösterebilmeleri adına fırsat tanımak ve neler başarabileceklerini göstermek amacıyla hazırlanan, “Hayatı Paylaşmak İçin Engel Yok” ve “Biz de Varız” sloganıyla yola çıkılan yarışmaya Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Karlık, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin Hacıoğlu ve Kemal Ünal katıldı.

Mitat Enç Özel Eğitim Okulu’nun hazırladığı yarışma programına; çeşitli okullardan katılan özel eğitim öğrencileri, dans, step, şiir, piyano, müzikli ritim, işaret dilinde masal anlatma gibi birçok alanda yeteneklerini sergilediler. Büyük bir beğeniyle izlenen programda yarışmaya katılan öğrencilere hediyeler, okullara da plaket verildi.

24-05-201624-05-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.