BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVER İŞADAMINDAN EĞİTİME DESTEK

HAYIRSEVER İŞADAMINDAN EĞİTİME DESTEK

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Büyükşehir Belediyesi işbirliği;  Hayırsever İşadamı Mustafa Çelebi’nin desteğiyle İlimiz İnegöl İlçesi 100. Yıl Ortaokuluna ek derslik yapılmasına ilişkin protokol imzalandı.

Büyükşehir Belediyesinde gerçekleştirilen protokol törenine İl Milli Eğitim Müdür Vekili Necdet Sezer, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Hayırsever İşadamı Mustafa Çelebi ve oğlu Mehmet Sena Çelebi katıldı.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Necdet Sezer,  Türkiye’nin kısa ve orta vadede hedeflerinden biri olan tekli eğitime geçme konusunda Bursa’da en büyük desteği Büyükşehir Belediyesinden aldıklarını ifade etti. İnegöl’ün de okul ihtiyacı bulunan ilçelerin başında geldiğini kaydeden Sezer, ilave yapılan 16 derslikle İnegöl’de tekli eğitime geçme konusunda önemli bir aşama kaydedildiğini belirterek emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Hayırsever işadamlarının desteğiyle Bursa’daki okulları birer kolej havasına dönüştürdüklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İnegöl’de hizmet veren 100. Yıl Ortaokulunun da yapılan ek yatırımla birlikte gençleri geleceğe daha donanımlı bir şekilde yetiştireceğini söyledi ve projeye destek olanlara teşekkür etti. 

Hayırsever İşadamı Mustafa Çelebi de, okumanın ve eğitim kurumlarının önemine dikkat çekerek,  böyle bir imkanı kendilerine tanıdığı için Milli Eğitim Müdür Vekili Necdet Sezer ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür etti.

24-07-201724-07-201724-07-2017

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.