BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER, PERSONELİYLE TANIŞTI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER, PERSONELİYLE TANIŞTI

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Sabahattin DÜLGER, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa BİLİCİ ile birlikte birimleri gezerek bölümlerde görev yapan personelle tanıştı. 

Görevi devraldıktan sonra daire içindeki personeliyle tanışan DÜLGER, birimlerin müdür ve şeflerinden yapılan iş ve işlemlerle ilgili bilgi aldı, personelin talep ve isteklerini sordu, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Personel de İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER’e yeni görevinde başarılar diledi.  

Daha önce de Bursa’da görev yapan DÜLGER tekrar Bursa’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bursamızın eğitim alanında örneklik teşkil edecek bir düzeye ulaşması için hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürmeye gayret göstereceğiz. Bana verilen bu önemli görevi, üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde daire personelimiz ve öğretmenlerimizle birlikte daha ileri bir seviyeye nasıl getiririz prensibi ve gayreti içerisinde olacağız. Bütün mesai arkadaşlarıma sağlık, mutluluk ve görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi. 

 

 14-12-201714-12-201714-12-201714-12-201714-12-2017

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.