BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN ORHANGAZİ İLÇESİNE ZİYARET

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN ORHANGAZİ İLÇESİNE ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger,  Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun’dan inşaat, yatırım ve onarımlar ile ilçedeki eğitim öğretim, sosyal ve kültürel faaliyetler hakkında bilgi alan Dülger, sonrasında okul ve kurum müdürlerinin katıldığı bir toplantı gerçekleştirdi. 

Toplantıda, Bakanlığın temel  eğitim politikaları, yatırım ve onarımlar, yeni sınav sisteminin uygulanmasında dikkat edilecek hususlar, veli memnuniyeti,  okulların giriş ve koridorlarının düzenlenmesi, okul yöneticiliği üzerine bilgiler veren Dülger, daha sonra okul müdürlerinden gelen soruları cevapladı. 

Toplantı sonrasında Orhangazi İmam Hatip Ortaokuluna geçen İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, okulun tercih danışmanlığı görevini yürüten öğretmenlerine ortaöğretime geçişte uygulanan yeni sistemle ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Okulun robotik ve kodlama atölyelerini inceleyen Dülger, okul bisiklet kulübü öğrencileri ile sohbet ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

05-07-201805-07-201805-07-201805-07-201805-07-2018

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.