BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlk Defa ve Yeniden Müdür Olarak Görevlendirileceklerin Sözlü Sınav Tarihlerine İlişkin Duyuru(Güncel)


Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine İlişkin Yönetmeliğin 19.maddesine istinaden İlimiz genelinde müdürlüğü münhal bulunan (394) eğitim kurumunun 3 katı kadar aday sözlü sınava çağırılacak olup, Ek-2 puanına göre 1182 aday ile 2011 sınav puanına göre 200 adayın (TOPLAM 1382 adayın) Sözlü Sınavına çağrılması Değerlendirme Komisyonumuzca kararlaştırılmıştır.

 

Aşağıdaki listelerde sözlü sınava  çağırılacak olan adayların isimleri hizalarında belirtilen gün de izinli sayılmaları,  Nilüfer İlçesi Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde belirtilen gün ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir. Adaylar sınava girecekleri gün ve saatte belirtilen yerde bulunmadıkları ve sınava katılmadıkları takdirde sınav hakkından vazgeçmiş sayılacaklardır.

İlgililere duyurulur.

 

*NOT :

a-Sınava çağrılan adaylar kendilerine belirtilen saatler içerisinde sınava katılmadıkları taktirde sınav hakkından vazgeçmiş sayılacaklardır.

b- Sabah oturumu için çağrılan adayların sınavları saat 12:30´a kadar tamamlanamadığı takdirde sınava girecek adaylar bitinceye kadar devam edecektir.

c-Öğleden sonraki oturum için çağrılan adayların sınavları saat 18:00´e kadar tamamlanamadığı takdirde sınava girecek adaylar bitinceye kadar devam edecektir.

 

1.Sözlü Sınav Komisyonunda Sınava Girecek Olan Adayların listesi için tıklayın.

 

2.Sözlü Sınav Komisyonunda Sınava Girecek Olan Adayların listesi için tıklayın.

 

3.Sözlü Sınav Komisyonunda Sınava Girecek Olan Adayların listesi için tıklayın.

 

4.Sözlü Sınav Komisyonunda Sınava Girecek Olan Adayların listesi için tıklayın.


 *15/10/2014 - 16:30 itibariyle Güncel

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.