BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARACABEY'DE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

KARACABEY'DE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger başkanlığında 17 İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılımıyla eğitim ?öğretim değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 

Karacabey'de gerçekleştirilen toplantıda 2019-2020 eğitim öğretim yılı hazırlıklarının değerlendirilmesi yapıldı.

 

2019-2020 eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek toplantıya başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER, daha iyi bir eğitim ortamı için yeni binaların yanında fiziki ortamların da yenilenmesine yönelik yaz boyu süren çalışmalarla hazırlıkların yapıldığını kaydetti.

 

Ayrıca toplantıda, eğitim yatırımları, uygulaması devam eden ve bu yıl uygulanacak projeler, eğitim kalitesinin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalar, okulların fiziki durumları, okul güvenlik önlemleri ve servislerine yönelik yürütülen çalışmalar, ders kitapları, öğrenci kayıtları, öğrenci ve öğretmen motivasyonu gibi konular görüşüldü.

 

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temel eğitim Bölümünce yürütülen "Bursa teba(Temel Eğitim Bilişim Ağı"  projesinin tanıtımı da yapıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürleri, ilçelerinde yürütülen eğitim öğretim çalışmaları ve hazırlıklarla ilgili bilgilendirmelerin ardından istek ve görüşlerini Dülger'e iletti. Toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

07-11-201907-11-201907-11-2019

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.