BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİTAP YAZIM KOMİSYONUNA ZİYARET

KİTAP YAZIM KOMİSYONUNA ZİYARET

Özel eğitim okullarının tüm kademelerinde görev yapan öğretmenlere, kaynaştırma/bütünleştirme uygulamaları yoluyla eğitimlerini sürdüren öğrenciler için yapacakları çalışmalarında rehberlik edecek olan “Bin Yapraklı Yonca” kitabının yazım çalışmaları devam ediyor.

İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin Hacıoğlu ve İbrahim Ataman, Dr. Ayten Bozkaya Anaokulu’nda çalışmalarına devam eden kitap yazım komisyonunun çalışmalarını yerinde incelemek üzere ziyaret gerçekleştirdiler. Kitabın son durumu ile ilgili bilgi alan Şube Müdürleri, çalışmalarından dolayı komisyon üyelerine teşekkürlerini ilettiler. Komisyonda görev yapan öğretmenler de bu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek ziyaretin kendilerine moral verdiğini dile getirdiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Hacıoğlu, kaynaştırma eğitiminde sahada yaşanan problemlerin çözümüne katkıda bulunması beklenen bu kitabın yayınlanmasını sabırsızlıkla beklediklerini, kitabın yazım ve basım aşamasında her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Ataman ise, ekibin bu kitabın yazımı ile sınırlı kalmaması gerektiğini daha farklı yayınlarla özel eğitim alanında yaşanan sorunların çözüm yollarının öğretmenlere ulaştırılması gerektiği söyledi.

21-10-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.