BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Ali Rıza Altunel Bursa’da!

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Ali Rıza Altunel Bursa’da!

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Ali Rıza Altunel beraberinde Sosyal-Kültürel Eğitimler ve Faaliyetler Daire Başkanı Ersan Ulusan ve İzleme-Değerlendirme Daire Başkanı Cengiz Orta ile Bursa iline yapmış oldukları ziyaret kapsamında, 21 Mart 2016 Pazartesi günü Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSMEK kurslarını ziyaret etti. Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Şaban Kander, Sosyal İşler Şube Müdürü Şahin Arat ve BUSMEK yöneticilerinin hazır bulundukları ziyarette, Merinos Kurs Merkezi el sanatları atölyeleri gezilerek kursiyerlerin ürettikleri eserler yakından incelenip,  eğitimler hakkında bilgi alındı.

Program saat 15.00’ de Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nün koordinasyonunda Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Ali Rıza Altunel başkanlığında halk eğitimi merkezi, mesleki eğitim merkezi ve olgunlaşma enstitüsü müdürlerinin katılımlarıyla Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü´nde istişare toplantısı ile devam etti.  İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ile Hayat Boyu Öğrenme Biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem KOZ’un Bursa’da devam eden Hayat Boyu Öğrenme kurs ve etkinliklerine dair sundukları bilginin ardından Kurum müdürlerinin yaşanılan sorunlar ve sıkıntılarla ilgili soru-cevap kısmıyla devam etti. İllerdeki Hayat Boyu Öğrenme faaliyetlerine dair istişare toplantılarının devam edeceği bilgisini de veren Altunel, bundan sonraki süreçte etkili iletişim ve koordinasyonla Türkiye Hayat Boyu Öğrenme Strateji Belgesi 2014-2018’de yer alan hedeflere ulaşılacağının altına çizdi. Program hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

 

24-03-201624-03-201624-03-201624-03-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.