BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NDAN BURSA’YA BİR ÖDÜL DAHA

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NDAN BURSA’YA BİR ÖDÜL DAHA

Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı Strateji ve Geliştirme Başkanlığınca yürütülen 2016-2017 eğitim ve öğretim yılı “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ne Türkiye genelinde 3357 başvuru yapıldı. 

 

İlk olarak, değerlendiriciler tarafından elektronik ortamda değerlendirilen proje raporlarından 189 çalışma saha ziyaretine kalma başarısı gösterdi. Gerçekleştirilen saha ziyaretlerinin ardından 106 çalışma Bölgesel Ödül almaya layık görüldü. 

 

Bölgesel ödül alan çalışmalar arasından 15 çalışma Bakanlık Ödülüne ve 5 çalışma ise Bakanlık Teşvik Ödülü almaya hak kazandı. 

 

“Eğitim Öğretime Erişim ve Yönlendirme” kategorisinde daha önce Marmara  Bölgesel ödülüne layık görülen Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Temel Eğitim Sonrası Kariyer Danışmanlığı Projesi şimdi de  “Bakanlık Ödülü” ne layık görüldü.  

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak proje ekibinde yer alan tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.