BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİME PLAKET

MİLLİ EĞİTİME PLAKET

Türk Hava Kurumu Bursa Şube Başkanı Nizamettin Gökgürler ve beraberindeki heyet, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’ya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün kurumlarına vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Bilim ve teknoloji alanında projelerin yarıştığı, atölye çalışmalarının ve bilim gösterilerinin yer aldığı, çocuk, genç ve usta mucitlere yönelik projelerin yarıştığı Bursa Bilim Şenliği’nin de sponsorluğunu yürüten Türk Hava Yolları’nın öğrencilerin bilim alanında kendilerini keşfetme ve geliştirebilmelerine fırsat tanıyan etkinliğindeiki kurum arasında yapılacak çalışmalar görüşüldü.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sarıkaya’ya Bilim Şenliği’nin bu yılki, konseptinin  “Enerji Verimliliği ” olmasının kendisini çok mutlu ettiğini, okullarda da bu konuya ilişkin projenin yürütüldüğünü belirterek bu konunun önemine vurgu yaptı. Sarıkaya, öğrencilere bilimsel fikirlerini ortaya koyabilme ve bilimi sevdirebilme konusunda fırsat tanıyan ve bu konuda katkı sağlayan Türk Hava Kurumu Bursa Şubesi’ne teşekkürlerini iletti.

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.