BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NİLÜFER NUR HAYATİ KURTCAN MTAL’E KÜTÜPHANE DESTEĞİ

Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin (MTAL) her köşesi kütüphaneye dönüştürülüyor.
NİLÜFER NUR HAYATİ KURTCAN MTAL’E KÜTÜPHANE DESTEĞİ

Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin (MTAL) her köşesi kütüphaneye dönüştürülüyor. Okul idaresi ile KOÇTAŞ firması arasında imzalanan protokol kapsamında okul binasının her köşesi kütüphane olacak.

KOÇTAŞ firması ile Nur Hayati Kurtcan MTAL arasında imzalanan protokol ile okulun her köşesi kütüphaneye dönüştürülüyor. Protokol çerçevesinde oluşturulacak okuma parklarının ilki, okulun idareci, öğretmen ve öğrencileri ile şirket yöneticilerinin işbirliği ile oluşturuldu. Proje kapsamında okuma parkları tamamlandığında öğrenci, öğretmen ve diğer personelin her ortamda kitap ile buluşmaları sağlanacak. Oluşturulan kitap parklarıyla okuldaki herkes kitap okuyacakları, sohbet edecekleri, satranç oynayabilecekleri ve dinlenebilecekleri nezih bir ortama kavuşmuş olacak.

372 Sanayi kuruluşuyla paydaş olduklarını vurgulayan Okul Müdürü Mahmut Abdullah İnce, paydaşlarla her zaman işbirliği içinde çalışabileceklerini, eğitim öğretimde yenilikçilik adına her projeye açık olduklarını vurguladı ve projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.