BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLER SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYܪܒNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYܪܒNDE BULUŞTU

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliği ile hazırlanan “Bisiklet Dağıtımı ve Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Etkinliği” Hüdavendigar Kent Parkı’nda gerçekleştirildi.

Etkinliğe 11 okuldan yaklaşık 2000 öğrenci katıldı. Öğrenciler 1 km’lik ‘Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü” gerçekleştirdi. Törene İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Kahya ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe katıldı.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Kahya, Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen spor etkinliklerinin gençleri spora motive ettiğini belirterek kendilerine bu konuda destek veren Büyükşehir Belediye’sine ve Recep Altepe’ye teşekkürlerini iletti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de,  “Bursa’da gençlerimizi en güzel şekilde yetiştirelim istiyoruz. Çünkü gençlerimiz, geleceğimizdir. Gençlerimizden çok şey bekliyoruz. Gençlerimizin kendilerini en güzel şekilde yetiştirmeleri için Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.” dedi.

Tören sonunda başarılı öğrencilere bisiklet dağıtıldı. Ayrıca okul sporlarına verdikleri destek ve göstermiş oldukları gayretlerden dolayı okul müdürlerine plaket, okullara da spor malzemesi dağıtımı gerçekleştirildi.

10-05-201610-05-201610-05-201610-05-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.