BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLAR (Z)ENGİNLEŞİYOR

OKULLAR (Z)ENGİNLEŞİYOR

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla, İlimiz Yıldırım İlçesine bağlı Gülhanım Karasu İlkokulu’nda, Z Kütüphane (Zenginleştirilmiş Kütüphane) ve Konferans Salonu açılışı yapıldı.

 

Açılışa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu Ayyıldız, Milli Eğitim Şube Müdürü Muhittin Bilir, Eğitim-Bir-Sen İl Başkanı Numan Şeker ve Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Cengiz Akbulut katıldı.

 

Açılışın ardından konuşan Sarıkaya, başta okul idaresi olmak üzere öğretmen, öğrenci ve okul aile birliği üyelerine teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Daha sonra Z Kütüphane ve konferans salonunda incelemelerde bulunan Sarıkaya çocuklarla ilgilendi, sohbet etti.

 

Okul müdürü İshak Söğüt de, teknolojik çağın gerisinde kalmamak için okullarımızın sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetlerle donatılması gerektiğini söyledi.

 

Z Kütüphane’nin finansmanı Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından sağlandı.

 

23-12-2016

23-12-2016

23-12-2016

23-12-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.