BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZCAN DUMAN’DAN İL ENERJİ YÖNETİM BİRİMİNE ZİYARET

ÖZCAN DUMAN’DAN İL ENERJİ YÖNETİM BİRİMİNE ZİYARET

“Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi” konulu Bursa Bilgilendirme Toplantısı için İlimize gelen MEB İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanı Özcan DUMAN, toplantı sonrası İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER ve beraberindeki heyetle birlikte İl Enerji Yönetim Birimi’ne ziyaret gerçekleştirdi.  

Enerji verimliliği alanındaki çalışmaları yerinde inceleyen DUMAN, Enerji Yönetim Birimi çalışanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, Kalite Yönetim Sistemleri Birimi tarafından Hamitler Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Radyo Televizyon Alanı bölümünün desteğiyle hazırlanan Enerji Yönetim Birimi tanıtım filmi izlendi. 

Toplantıda, İl Enerji Yöneticisi Levent YAZICI, Milli Eğitim Bakanlığı’nın tüm Türkiye’de uygulamaya başlayacağı enerji verimliliği çalışmaları için pilot bölge olarak belirlenen 10 ilin  Koordinasyon Merkezi olarak görevlendirilen Bursa İl Enerji Yönetim Birimi’nin yapacağı çalışmaları hazırladığı brifingle sundu. 

MEB İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanı Özcan DUMAN, “Bursa İl Enerji Yönetim Birimi yaptığı çalışmalarla tüm Türkiye’ye örnek olmuştur. Bundan sonra yapılacak çalışmalarda tüm desteğimizle yanınızdayız” dedi ve çalışmalarda emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

09-02-201809-02-201809-02-201809-02-2018

 

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.