BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN SARIKAYA’YA ÖZEL ZİYARET

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN SARIKAYA’YA ÖZEL ZİYARET

Mitat Enç Özel Eğitim Ortaokulu, Duyum İşitme Engelliler Ortaokulu ve Nilüfer Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’yı ziyaret ettiler ve hazırladıkları hediyeleri takdim ettiler.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Engelli Okullar Spor Oyunları’nda Basketbol ve Atletizm alanında derece alan Duyum İşitme Engelliler Ortaokulu öğrencileri, 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı İşitme Engelli Okullar Spor Oyunları lise genç kızlar ve genç erkekler kategorilerinde basketbol alanında birincilikleri bulunan Nilüfer Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencileri ve TOSSFED (Türkiye Özel Sporcular Federasyonu) tarafından yapılan Türkiye Masa Tenisi şampiyonasında Türkiye dereceleri alan Mitat Enç Özel Eğitim Ortaokulu öğrencileriyle sohbet eden Sarıkaya “ Türkiye çapında derece alan siz değerli öğrencilerimizi burada ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Hepinizi ayrı ayrı kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi ve öğrencilere hediyeler verdi.   

 

02-05-201602-05-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.