BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ÖZEL SPORCULARA” ÖZEL KARŞILAMA

“ÖZEL SPORCULARA” ÖZEL KARŞILAMA

İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Mehmet Torun Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Futbol Kulübü öğrencilerini İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda kabul etti.

Türkiye Özel Sporcular Futbol Ligi’nde Türkiye ikincisi olan öğrencileri misafir eden ve onlarla bire bir sohbet eden Sarıkaya: “Çocuklar, hepinizi tebrik ediyorum, bu konuda size destek olan ve sizleri yetiştiren Okul Müdürünüz ve sizlere teknik direktörlük yapan Beden Eğitimi Öğretmeninizi de çok tebrik ediyorum.  Bursa’nın spor alanında ismini Türkiye çapında tekrar duyurmuş oldunuz. Spor yapmanız bizler için çok önemli.  Derece gelir ya da gelmez,  önemli olan sizin sporun herhangi bir dalıyla uğraşmanız ve bizi temsil etmeniz. Spor sadece beden eğitimi derslerinde değil, hayatınız boyunca sizleri rahatlatacak hem fiziki hem de ruhi gelişmenize katkı sağlayacak bir meşgaledir. Spordan elde edeceğiniz belli kazanımlarınız da olacak. Ömür boyu belli bir disiplini, belli bir davranışlar bütününü sporla elde etmiş olacaksınız ki bu da eğitimin bir parçasıdır. Sporun fiziki gelişiminizin yanı sıra ahlaki davranışlarınıza da katkısı olacaktır.  Başarınızla göğsümüzü kabarttınız bizler de sizlere bu konuda İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden geleni yapıyoruz,  yapmaya da devam edeceğiz. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Öğrencilerinin Türkiye Özel Sporcular Futbol Ligi’nde “En Centilmen Takım” seçildiğini ve özel eğitim öğrencilerinin sporla kendilerini ispat edebilme imkânı bulduğunu belirten Okul Müdürü Mustafa Okumuş, öğrencilerin kendi el emeğiyle hazırladığı hediyeleri Sarıkaya’ya takdim etti. Sarıkaya da öğrencilere hediyeler verdi.

06-01-201706-01-201706-01-201706-01-201706-01-2017

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.