BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL SPORCULARDAN VOLEYBOL ŞÖLENİ

ÖZEL SPORCULARDAN VOLEYBOL ŞÖLENİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile beraber yürüttüğü BOSE (Büyükşehir Okul Spor Etkinlikleri) dördüncü yılında öğrencileri sporla buluşturmaya devam ediyor.

Bursa’daki tüm özel eğitim kurumlarının katılımı ile bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Bursa Özel Sporcular Olimpiyatları” nın ikinci etabı olan “Özel Sporcular Voleybol Turnuvası” na lisansı olan tüm özel eğitim öğrencileri katıldı.

BTSO Eğitim Kampüsünün kapalı spor salonunda yapılan turnuvanın açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, “Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Özel Sporcular Olimpiyatları ile öğrencilerimize voleybol, futbol, bocce, bowling, masa tenisi ve atletizm gibi birçok branşta kendilerini ifade etme fırsatı sunuyoruz. Özel eğitim öğrencilerimizi kapalı kapılar ardından çıkarıp sosyal hayatın içine çekebilmek üzere çıktığımız bu yolda onları cesaretlendirmek, özgüvenlerini artırmak ve alkışlanma duygusunu hissedebilmelerini sağlamak istedik. Spor yapmak, özel eğitim öğrencilerimizi hayata bağlamak için sınırsız olanak sağlıyor. ‘Eğitim Her Engeli Aşar’ diyerek çıktığımız bu yolda, başta Bursa Büyükşehir Belediyesi olmak üzere emeği geçen tüm öğretmen ve idarecilere teşekkür ediyorum. ” dedi.

27-12-201727-12-201727-12-2017

 

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.