BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZTİMURLAR’DAN EĞİTİME ÖNEMLİ DESTEK

Öztimurlar Müteahhitlik İnş.A.Ş tarafından yaptırılarak eğitimin hizmetine kazandırılacak Hasan Öztimur 75.Yıl İlkokulu’nun protokolü imzalandı.
ÖZTİMURLAR’DAN EĞİTİME ÖNEMLİ DESTEK

Öztimurlar Müteahhitlik İnş.A.Ş tarafından yaptırılarak eğitimin hizmetine kazandırılacak Hasan Öztimur 75.Yıl İlkokulu’nun protokolü imzalandı. İmza törenine Bursa Valisi Münir Karaloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ile Hayırsever işadamları Hasan Öztimur, Mesut Öztimur ve Murat Öztimur katıldı.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Hayırsever katkılarıyla eğitimin kalitesi her geçen gün artan ´Ulu Şehir´ Bursa´nın eğitim alanın da bir yeni proje daha bugün Çarşamba Valilik Hizmet binasında gerçekleştirilen protokol imza töreni ile start aldı.

Bursa Valiliği ile Öztimurlar Müteahhitlik İnş.A.Ş. arasında gerçekleştirilen protokol imza töreninde konuşan Vali Karaloğlu: " Yıldırım´da, 24 derslikli ´Hasan Öztimur 75.Yıl İlkokulu´ adını vereceğimiz yeni bir okulumuzu daha kazandırmanın mutluluğu içindeyiz. Eğitime olan bu hayırsever desteği bizleri hem sevindiriyor, hem de bu kocaman yürekli güzel insanlarla aynı şehir de aynı havayı teneffüs etmek bizleri gururlandırıyor. Ben emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Vali Karaloğlu: "Eğitime olan bu hayırsever desteği bizleri hem sevindiriyor, hem de bu kocaman yürekli güzel insanlarla aynı şehir de aynı havayı teneffüs etmek bizleri gururlandırıyor" dedi.

2016-2017 eğitim-öğretim yılına hazır hale getirilmesi planlanan okulun protokolünün imzalanmasının ardından, Vali Münir Karaloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ve Hayırsever iş adamı Hasan Öztimur, oğulları Mesut ve Murat Öztimur´lar ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.   

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.