BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SABAHATTİN DÜLGER OKUL ZİYAETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

SABAHATTİN DÜLGER OKUL ZİYAETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Okul ziyaretlerini sürdüren Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, “Dünyayı bilen, gelişmeleri olacakları öngören bir nesil yetişiyor olması bizim için en büyük servettir.” dedi. 

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, okul ziyaretlerini Nilüfer ilçesinde Ali Kuşçu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Osmangazi ilçesi Niyazi Mısri Anadolu İmam Hatip Lisesi ile sürdürdü. İl ve ilçe yöneticilerinin de yer aldığı ziyaretlerde öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Dülger, Genç nüfusun ülkemiz için en önemli güç olduğunu söyledi. 

Bilgi toplumu olmanın önemine değinen ve gençlere zamanlarını doğru kullanmalarını öğütleyen Sabahattin Dülger, "İnsan aklı ve teknolojinin, birlikte karar verme, problem çözme, üretme süreçlerinde aktif olarak rol alacağı dönemdeyiz. Bu dönemi kaçırmamalıyız.  Öğrencilerimizin akademik ve hafızlık eğitimlerinin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle de kendilerini geliştirerek hayata etkin bir şekilde hazırlanıyor olmaları umut verici. Dünyayı bilen, gelişmeleri olacakları öngören bir nesil yetişiyor olması bizim için en büyük servettir.” dedi.  

Öğrenci, öğretmen ve veli işbirliğinin çok önemli olduğunu, başarının ancak işbirliğiyle yakalanabileceğini de vurgulayan Dülger, Bursa’nın son yıllarda gerek fiziki anlamda gerekse eğitim kalitesi anlamında yukarı doğru hızlı bir ivme kazandığını söyledi.  Öğrencilerle birlikte satranç oynayan Dülger, öğrencilere başarılar diledi. 

26-02-201926-02-201926-02-2019

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.