BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARIKAYA’DAN DÜNDAR’A ZİYARET

SARIKAYA’DAN DÜNDAR’A ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necdet Sezer Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı Ördekli Kültür Merkezinde bulunan Başkanlık Salonunda ziyaret ettiler.

Osmangazi Belediyesinin başlatmış olduğu Kentsel Dönüşüm Projesinin eğitim alanındaki çalışmaları kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü’nün acil okul ihtiyaçları ve okul alanlarının planlamasındaki önceliklerini dinleyen Dündar, eğitim alanındaki çalışmalara her zaman öncelik verdiklerini dile getirerek şu an Osmangazi Belediyesi tarafından yapımı devam eden Hamitler Mahallesi’nde 30 derslik ve 450 yatak kapasiteli olarak planlanan Uluslararası Murad Hüdavendigar İmam Hatip Lisesi ve Mehmet Akif  Mahallesi’nde 24 derslikli olarak inşa edilmekte olan Osmangazi Belediyesi İlköğretim Okulu hakkında da bilgiler verdi.

Sarıkaya, okulların çeşitli onarım ve ihtiyaçlarını karşılama konusundaki destek ve katkılarından dolayı Mustafa Dündar’a teşekkürlerini iletti.

08-03-201608-03-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.