BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SPOR ŞENLİĞİ COŞKUSU KESTEL´DE DEVAM EDİYOR

SPOR ŞENLİĞİ COŞKUSU KESTEL´DE DEVAM EDİYOR

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile yürütülen Okul Spor Etkinlikleri, Kestel Sağlıklı Yaşam ve İlçe Spor Şenliği ile hız kesmeden devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şükrü Köse ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem Koz’un katılımlarıyla gerçekleştirilen şenlikte öğrencilerin gerçekleştirdikleri fiziksel etkinlik parkuru oyunlarının yanı sıra profesyonel bisiklet ve kaykay şovlarla eğlenceli dakikalar yaşandı.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem Koz, gerçekleşen spor şenliği hakkında “Bursa’da bu etkinlikler kapsamında 236.500 olan hedef öğrenci sayımızın 190.000’e ulaşmasının mutluluğu içindeyiz. Öğrencilerimize sporu sevdirmenin yanı sıra hareket bilinci kazandırıyoruz. Büyükşehir Belediyesi tarafından okullarımızın malzeme ihtiyaçlarının karşılanması bu projenin ne kadar değerli olduğunun göstergesidir. Bu etkinlikleri geliştirilerek devam ettireceğiz ve güzel bir gelecek için daha istekli ve heyecanımızı kaybetmeden çalışmalarımıza hız vereceğiz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

06-05-201606-05-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.