BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SUFFE YAZ OKULU BAŞLADI

SUFFE YAZ OKULU BAŞLADI

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa İHH’nin ortaklaşa düzenlediği Suffe Yaz Okulu Hüseyin Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen törenle başladı. Yaklaşık 300 öğrencinin bir ay boyunca eğitim alacağı yaz okulunda öğrencilere birçok konuda önemli eğitimler verilecek.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Bilici, “İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bursa İHH ve Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Suffe Yaz Okulu’nun hayırlara vesile olmasını diliyorum. Huzurlarınızda Bursa İHH’ya ve Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyorum.  Şu anda yaklaşık 300 öğrencimiz var. Ancak ileriki senelerde İnşaallah artarak devam edecek. Sevgili çocuklar mühim olan sizlersiniz, sizin geleceğiniz. Ben burada gelecekte iyi yerlere gelecekleri görüyorum. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

Sözlerine İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ve Büyükşehir Belediyesine katkılarından dolayı teşekkür ederek başlayan Bursa İHH Başkanı Hüseyin Kaptan, “Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlediğimiz yaz okulumuzun bu yıl ikincisini daha kalabalık ve daha profesyonel bir şekilde düzenliyoruz. İnşaallah dopdolu bir eğitim döneminin ardından hepsi belge almaya hak kazanırlar ve güzel bilgilerle buradan mezun olurlar.” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Bursa Büyükşehir Belediye Spor Müdürü Taha Başparmak kısa bir teşekkür ve selamlama konuşması yaptı.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri sınıfları ziyaret ederek, yapılacak çalışmalar ve eğitimler hakkında bilgiler aldı.

12-07-201612-07-201612-07-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.