BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG TERCİH DANIŞMANLIĞI STANTLARIMIZ BU HAFTA AVM’LERDE

TEOG TERCİH DANIŞMANLIĞI STANTLARIMIZ BU HAFTA AVM’LERDE

8.sınıf öğrencilerinin ortaöğretim kurumlarına sağlıklı bir şekilde yerleşebilmelerine rehberlik etmek üzere Türkiye´de ilk kez Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve iki yıl önce hayata geçirilen Temel Eğitim Sonrası Kariyer Danışmanlığı Projesi tercih döneminde öğrencilere ve velilere tercih robotu ve rehberlik hizmetleriyle danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Proje ekibinde yer alan öğretmenlerimiz Bursa’nın önemli alışveriş merkezleri olan Zafer Plaza ve Korupark’ta 17.07.2017 (Pazartesi)  - 21.07.2017 (Cuma) günleri arasında açık olacak olan OGES(Temel Eğitim Sonrası Kariyer Danışmanlığı Projesi) stantları ile öğrenci ve velilerimize TEOG tercih sürecinde danışmanlık hizmeti verecek. 

Öğrencilerimiz ve velilerimiz, 12:00 ile 20:00 saatleri arasında proje ekibimizde yer alan öğretmenlerimize TEOG sürecine ilişkin tüm sorularını sorabilir, tercih sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar, nakiller, okul çeşitleri, okul yüzdelik dilimleri, yerleştirme işlemleri ve kariyer hedefleri gibi birçok konuda bilgi alışverişinde bulunabilirler.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.