BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ULUDAĞ OSB’DEN DÜLGER’E ZİYARET

ULUDAĞ OSB’DEN DÜLGER’E ZİYARET

Uludağ Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Yunus Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger’i makamında ziyaret etti.  Ziyarette Uludağ OSB Teknik Danışmanı Nurettin Avcı’da yer aldı.

Uludağ OSB aracılığıyla hayırsever işadamları tarafından öğrencilere verilmek üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğüne 2023 adet mont ve yelek teslim edildiğini belirten Sabahattin Dülger, “Bize teslim edilen montlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimiz aracılığıyla anaokullarından başlayıp orta öğretimi de içine alan tüm kademelerde öğrenim gören öğrencilerimize teslim edildi. Uludağ OSB Başkanı Yunus Aydın ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” dedi.

Askıda Bilet Kampanyası Devam Ediyor

Uludağ OSB, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursaspor ile geçtiğimiz Eylül ayında “Askıda 2023 Bilet” projesi ile ilgili protokol imzalandığını da hatırlatan Sabahattin Dülger, “Protokol kapsamında 17 ilçemizde öğrenim gören çocuklarımızı Bursaspor kulübünün kendi evinde yapacağı maçlara ücretsiz olarak götürüyoruz.  Bu sayede öğrencilerimize kentlilik bilincini aşılıyor ve dijital çağın çocuklarımızın üzerindeki etkilerini en aza indirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  2023 Eğitim Vizyonumuz doğrultusunda hem sosyal yetileri gelişmiş hem de akademik olarak başarılı ve ahlaklı gençler yetiştirmeyi hedefliyoruz. “ dedi.

 

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.