BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAPIMI DEVAM EDEN OKUL İNŞAATLARINA ZİYARET

YAPIMI DEVAM EDEN OKUL İNŞAATLARINA ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ve İl Milli Eğitim İnşaat Emlak Bölümü Müdür Yardımcısı Necdet Sezer, yatırım programları kapsamında inşaatları devam eden okulları yerinde inceledi.

Hayırsever İşadamları Selçuk Teşik ve Veysel Bakgör tarafından yaptırılan Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İmam Hatip Ortaokulu’nu da ziyaret eden Sarıkaya, kendisine eşlik eden İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican, Şube Müdürleri Ali Doğru ve Musa Oktar’dan okulların son durumları hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Bakanlık politikası kapsamında 2019 yılına kadar tekli eğitime geçilecek olması, Bursa’da artan nüfus ve göç nedeniyle her geçen gün daha çok okula ihtiyaç duyulduğunu belirtti. Devlet imkânlarının yanı sıra hayırseverlerin katkılarının da Bursa için büyük bir önem arz ettiğini belirten Sarıkaya, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan okulların en kısa süre içerisinde tamamlanabilmesi için büyük bir emek sarf ettiklerini sözlerine ekledi.

 08-02-201708-02-2017

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.