BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİŞEHİR’E YENİ BİR MESLEK LİSESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

YENİŞEHİR’E YENİ BİR MESLEK LİSESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

Şişe Cam Fabrikaları tarafından Yenişehir İlçesine yaptırılacak olan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin protokol imza töreni Heykel Valilik binasında yapıldı. 

 

İmza törenine Bursa Valisi İzzettin Küçük, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necdet Sezer, Şişe Cam Fabrikaları Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Prof.Dr. Ahmet Kırman katıldı. 

 

İmza töreninde konuşan Vali Küçük: “ Bursa’da bu dönem Milli Eğitimde okullaşma olarak atak yaptığımız, derslik sayımızı hızla arttırdığımız bir süreç içerisindeyiz. Bu dönemde 130 okul yapmayı planlıyoruz. Bunların bir kısmını hayırseverler tarafından yapılacak. Şu an için hayırsever eliyle yapacağımız okulumuzun 23.sünü bugün imzalayacağımız protokol ile gerçekleştireceğiz. Yenişehir İlçemizde Şişe Cam Fabrikaları tarafından Yenişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 16 derslikli olarak yapılacak. Bursalı hayırseverlere eğitime verdikleri bu çok kıymetli destek için çok teşekkür ediyorum.” dedi.  

 

İmza töreni protokole katılanların toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

13-11-2017

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.