BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YILIN OKUL DERGİSİ ÖDÜLÜ NİZAM KARASU AİHL’NİN

YILIN OKUL DERGİSİ ÖDÜLÜ NİZAM KARASU AİHL’NİN

Geçtiğimiz Ocak ayında Yılın Okul Dergisi ödülünü alan Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger’i makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, Nizam Karasu AİHL okulunun idareci, öğretmen ve öğrencilerini kabul etti. ÖNDER İmam Hatipliler Derneğinin düzenlenen yarışmada Yılın Okul Dergisi ödülünü alan öğrenciler sevinçlerini Dülger ile paylaştı.

Başarılarından dolayı öğrencileri kutlayan Sabahattin Dülger, okulun idareci ve öğretmenleri ile öğrenci velilerini de bu konuda verdikleri destekten dolayı kutladı. 

ÖNDER İmam Hatipliler Derneğinin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği yılın kültür ve sanat büyük ödülleri töreninde Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından yayınlanan ÂSIM DERGİSİ "Yılın Okul Dergisi" ödülüne layık görüldü. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Harbiye´de bulunan Cemal Reşit Rey Kongre Merkezinde düzenlenen ödül törenine, TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanı ve Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, bakanlar, bürokratlar ve pek çok STK´dan temsilciler katılmıştı. 

06-03-201906-03-201906-03-2019

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.