BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Z KÜTÜPHANE AÇILIŞINDA ŞEHİDİMİZ YAD EDİLDİ

Z KÜTÜPHANE AÇILIŞINDA ŞEHİDİMİZ YAD EDİLDİ

Toki Şehit Jandarma Er Ali Bakış İlkokulu ve Somuncubaba İmam Hatip Ortaokulu’nun çok amaçlı salon ile zenginleştirilmiş kütüphanesinin açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

Okula adını veren Şehit Ali Bakış‘ın babası Hüseyin Bey ve annesi Ayşe Hanım’ın da katıldığı törende İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, ”Okulumuza adını verdiğimiz şehidimizin hatırasının en güzel şekilde yaşatıldığını canlı olarak görüyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı kitap okumanın sıcaklığına ve de zevkine kavuşturmak üzere gayret gösteren başta okul müdürümüz olmak üzere katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. “ dedi.

Okul Müdürü Ali Sevinç, “Teknolojinin hayatımıza girmesiyle okuma oranının giderek azaldığını görmekteyiz. Bizler öğretmenleri olarak çok okuyan ve okuduğunu anlayan nesiller yetiştirmek için çabalıyoruz. Bize düşeni yaptığımıza inanıyorum. Bundan sonrası öğrencilerimizin çalışmalarına bağlıdır.” dedi.

05-05-201605-05-201605-05-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.