BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
22-26 HAZİRAN 2020 TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN "ÖZEL EĞİTİM BULUŞMALARI BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI" BAŞVURU FORMLARI YAYINLANDI.
![22-26 HAZİRAN 2020 TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN](/www/images/mansetresim.png)
22-26 Haziran 2020 tarihleri arasında özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerimizin velilerine ve öğretmenlerine/uzmanlarına yönelik gerçekleştirilecek olan "Özel Eğitim Buluşmaları Bilgilendirme Toplantıları"na ilişkin bilgiler ve elektronik başvuru formları için tıklayınız.