BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24-25 Şubat eTwinning Çevrimiçi Çalıştayı Başvuru Duyurusu

24-25 Şubat eTwinning Çevrimiçi Çalıştayı Başvuru Duyurusu

 İlimiz genelinde yürütülen eTwinning projelerinin niteliğini artırmak, eTwinning Projesi yürütmek isteyen öğretmenlerimize rehberlik yapmak için, 13 İl Milli Eğitim Müdürlüğünün katılımları ile 24-25 Şubat 2021 tarihlerinde "eTwinning Çevrimiçi Çalıştayı" gerçekleştirilecektir. Söz konusu çalıştaya katılmak isteyen Zoom programını etkin kullanabilen ve daha önce kalite etiketi almayan(katılımcı olarak davet için), öğretmenlerimizin 15/02/2021 Pazartesi tarihine kadar "BURBİS Hizmetiçi Eğitim Modülü" üzerinden(iletişim bilgilerinin güncelliği kontrol edilerek) başvuru yapmaları gerekmektedir. Çalıştaya katılan öğretmenlerimizin çalışmaları takip edilecek olup, çalıştay sonunda bir projeye dahil edileceklerdir. Başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir.

MENTÖR BAŞVURU ŞARTLARI; ( Daha önce  Kurucu olarak yürüttükleri eTwinning Projesinde Kalite etiketi almış olması, Web 2.0 Araçlarına hakim , Projeye katılarak Kalite Etiketi başvurusuna kadar destek verebilecek ve çalışmalarda öncü olacak öğretmenler veya okul yöneticileri ,)(Açıklama bölümüne Avrupa yada Ulusal Kalite  belirtilmelidir)

KATILIMCI BAŞVURU ŞARTLARI; (Daha önce eTwinning Kalite Etiketi almamış olmak, Proje Kurarak aktif yürütecek, işbirliği halinde çalışmaya uygun öğretmen veya okul yöneticileri)

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.