BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5 ADET OKUL ASANSÖR REVİZYONU İHALE İLANI

5 ADET OKUL ASANSÖR REVİZYONU İHALE İLANI

İHALE İLANI

1-Listede belirtilen okul asansör bakım işleri 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun22/d maddesi uyarınca doğrudan temin yoluyla (birim fiyat teklif usulü-kapalı zarf usulü) yaptırılacaktır.

2-İşlere ait teklif mektubu, birim fiyat teklif cetvelleri ve teknik şartnamelere Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bursa.meb.gov.tr adresindeki ilanlar ve duyurular kısmından ulaşılabilir. (Sadece teklif mektubu ve birim fiyat cetvelleri doldurulacaktır.)

3-Teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetvellerinin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Birim fiyat teklif cetvellerinde ve teklif mektuplarında maddi hata tespit edilmesi durumunda teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4-Teklif verilecek iş için ekte verilen "doğrudan temin usulü teklif mektubu" kullanılacaktır. Başka şablon kullanılmayacaktır.

5- Birim fiyat teklif cetvelleri eksiksiz doldurulacaktır. Maddi hatalar ve işlem hataları kabul edilmeyecektir.

6- İş bitiminde asansörler için yeşil etiket alma, ısıtma sistemleri için uygunluk belgeleri ve faaliyet testleri şart koşulmuştur. Teklifler bu şartlarda verilecektir.

7-Teklifler anahtar teslimi olup birim fiyat teklif cetvelinde yer almıyorsa bile ücretsiz yapılacak ve sistem kusursuz ve eksiksiz bir şekilde teslim edilecektir.

8- Kullanılan her malzeme veya işlem  için CE belgesi, AB uygunluk belgeleri, Hizmet Yeterlik Belgeleri, Yetkili servis belgeleri,...v.b. yasal belgeler idaremiz tarafından istendiğinde yüklenici tarafından ibraz edilmek zorundadır.

9-  Sadece Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü sistemine kayıtlı akredite olmuş asansör firmaları teklif verebileceklerdir.

9-Tekliflerin 12/06/2019 Çarşamba Günü saat: 16.00'a kadar Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Bölümüne imzalı ve kaşeli kapalı zarf ile teslim edilmesi gerekmektedir. Zamanından sonra gelen teklifler değerlendirme dışı bırakılacaktır.

5-Tekliflerin değerlendirilmesi 12/06/2019 Çarşamba Günü saat: 16.00 itibariyle; oluşturulan komisyon marifetiyle, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda katılımcılara açık bir şekilde yapılacaktır.

Teklif Mektubu İçin Tıklayınız.

Okul Dosyaları İçin Tıklayınız.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.